E Premte, 12.04.2020, 09:03pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
ZVICRA
 
Këto janë binjaket e Roxher Federerit
E Djelë, 08.09.2009, 07:36pm (GMT+1)

 

 

 

 

Voal-online –Ashtu siç kishte premtuar në faqen e tij në rrjetin social të internetit Facebook, Roger Federer i ka publikuar këto ditë, për herë të parë fotografitë e vajzave të tij binjake Charlene Riva dhe Myla Rose.

 

Fotografitë e binjakeve, të cilat mbarë bota i pret prej disa javësh qëkur kanë lindur, janë bërë në duart e nënës Mirka dhe babait Roger.

 

“Ishte tejet e lezetshme, sepse të dyja vajzat ishin me lemëz, kur po iu bëheshin këto foto. Por im atë mendon se ato dalëngadalë do të bëhen të fotografuara profesioniste,” bënte humor lojtari botëror i tenisit dhe përshëndetej me adhuruesit duke iu uruar fat të mbarë.

 

Natyrisht janë me miliona adhuruesit që mezi kanë pritur t’i shohin të publikuara fotografitë e binjakeve të Roxher Federerit.

 

 

 

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
Reportazh - Një ditë Shqipërie në Trogen të ZvicrësNga Elida Buçpapaj - Skënder Buçpapaj (08.09.2009)
10 Vjetori i Swisscor-Zvicra tregon Zemrën - Këtë vit Swisskor mirëpret 80 fëmijë nga Shqipëria dhe Bosnjë-Hercegovina  (08.04.2009)
Fëmijë nga Gërdeci kalojnë pushimet verore në Zvicër (08.04.2009)
Schweiz (08.02.2009)
Suisse (08.01.2009)
Svizzera (08.01.2009)
Zvicra (08.01.2009)
UBS dhe SHBA gjejnë pajtimin (07.31.2009)
Zvicra përgatitet për 1 Gushtin Festën Kombëtare (07.31.2009)
Cugu mbetet qyteti ku jetohet më mirë (07.30.2009) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Dhjetor 2020  
D H M M E P S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
 

 
VOAL
[Shko lart]