E Shtunë, 07.04.2020, 11:28am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
ZVICRA
 
SHAQIRI - TRE GOLAT E BUKUR, TANI GJITHÇKA E MUNDSHME

E Enjte, 06.26.2014, 06:28am (GMT+1)Disi të bukur i ka vlerësuar tre golat e tij futbollisti kosovar i Zvicrës, Xherdan Shaqiri, në ndeshjen e fundit të grupit kundër Hondurasit.

Duke folur pas ndeshjes, Shaqiri ka thënë se është krenar me mënyrën sesi ka reaguar ekipi kombëtar pas debaklit me Francën.

“Unë gjithmonë jap gjithçka në fushë, dhe ishte e nevojshme për ne që si ekip të reagonim dhe të tregonim një performancë të mirë. Jam shumë krenar me ekipin kombëtar”, ka thënë Shaqiri pas ndeshjes.

Duke komentuar faktin që Zvicra në fazën e ardhshme takohet me Argjentinën e Messit, Shaqiri ka thënë se tani gjithçka është e mundshme.kd
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
XHERDAN SHAQIRI - HEROI I ZVICRËS (06.26.2014)
XHAKA - ZVICRA ËSHTË MË E MIRË SE HONDURASI, MERITOJMË TË KUALIFIKOHEMI (06.25.2014)
XHEMAILI E XHAKA PRANOJNË SE KUNDËR FRANCËS SHKUAN GJËRAT KEQ (06.24.2014)
TESTI I GJUHËS - KUSHT PËR PASAPORTËN E ZVICRËS (06.23.2014)
ZVICRA - VENDI MË I SHTRENJTË NË EVROPË (06.22.2014)
SAIMIR PIRGU MAGJEPS DHJETËRA MIJË ADHURUES TË OPERËS NË SHESHIN E ZYRIHUT (06.22.2014)
Beach Soccer, NDESHJE KOSOVË-ZVICËR, E PARA E PRANUAR NGA FIFA (06.22.2014)
'ATENTATI' I FRANCEZËVE NË MINUTËN E 7-të NXORI NGA NDESHJA LOJTARIN ORGANIZATOR STEVE VON BERGENVon Bergen është nisur urgjent për në Zvicër që të marrë trajtimet mjekësore (06.21.2014)
SHQIPTARËT SHËNOJNË NË HUMBJEN E ZVICRËS (06.21.2014)
POLITIKANI ZVICERAN QË SHPËTOI BEHRAMIN NGA DËBIMI NË KOSOVË“Unë nuk e kam bërë këtë për futbollin por për humanitetin”, politikani Alex Pedrazzini në retrospektivë (06.20.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2020  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 

 
VOAL
[Shko lart]