E Martë, 08.04.2020, 08:56am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
ZVICRA
 
ZVICËR - VDES FOSHNJA E HARRUAR NË MAKINË

E Djelë, 08.31.2014, 06:37am (GMT+1)

Një foshnje 16-muajshe ka vdekur në një makinë në Zvicër, pasi njëri nga prindërit ka harruar ta ndalojë në çerdhe dhe ka vazhduar rrugën e tij për në punë.

Foshnja është lënë në parkingun e një kompanie për disa orë në La Chaux-de-Fonds, pranë kufirit me Francën.

“Ka qenë fundi i ditës kur e kanë kuptuar se çfarë ka ndodhur”, ka thënë prokurori lokal, Marc Remy, raporton AFP.

Hetimi penal për aksidentin tashmë ka nisur.

Prokurorët u kanë thënë mediave zvicerane se nuk do të dalin me detaje të tjera.


www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
EMRI MARIA ËSHTË I PAKONKURUESHËM NË ZVICËR - TË PAKTËN QË NGA VITI 1902 (08.30.2014)
QYTETI I BERNËS IU JEP KOMPETENCA TË HUAJVE, QYTETARËT DO TË THONË FJALËN E TYRE (08.29.2014)
ZVICERANËT DO TË PARAPËLQENIN TË KUFIZOHESHIN ME SUEDINËEdhe si pasaportë të dytë zviceranët do të parapëlqenin pasaportën suedeze (08.28.2014)
QEVERIA MERR MASA PËR PËRFAQËSIM MË TË MIRË TË PLURILINGUIZMIT NË ADMINISTRATËN ZVICERANE (08.27.2014)
SHËRBIMET SEKRETE ZVICERANE - PËLQEHET LIGJI I PROPOZUAR NGA QEVERIA (08.27.2014)
MINISTRI ZVICERAN I EKONOMISË E SHTYN VIZITËN NË MOSKË (08.26.2014)
ANITA SHALA SYNON KURORËN E MË TË BUKURËS SË ZVICRËS (08.24.2014)
TONI BRUNNER KËRKON BASHKIM ME TË GJELBRIT LIBERALË (08.24.2014)
SHËN GALEN - NJË SHQIPTAR NGA PRESHEVA U VRA BRENDA NJË XHAMIE (08.23.2014)
NEVOJITET RESPEKTIM MË I MIRË I SË DREJTËS HUMANITARE NDËRKOMBËTAREApel nga Zvicra dhe KNKK në përkujtim të 150 vjetorit të Konventës të GjenevësNga DIDIER BURKHALTER & PETER MAURER  (08.22.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Gusht 2020  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
 

 
VOAL
[Shko lart]