E Hënë, 05.25.2020, 09:45am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
ZVICRA
 
U HAP NË GJENEVË SALLONI I 25-të NDËRKOMBËTAR I INDUSTRISË SË LARTË TË ORËVE - Lajm dhe fotogaleri
Në Palexpo, në një hapësirë luksoze prej 40 000 metrash katrore

E Martë, 01.20.2015, 08:59am (GMT+1)


Voal-online.ch - Salloni botëror i industrisë së lartë të orëve u hap dje (e hënë) në Gjenevë. Deri të premten, gjashtëmbëdhjetë marka prestigjioze do të presin 15'000 vizitorë nga më profesionistët e sektori dhe gazetarë, duke iu paraqitur atyre novacionet dhe krijimet e reja.

Në edicionin e saj të 25-të, ekspozita synon të jetë në lartësinë e emrit të saj, me një mjedis luksi në një hapësirë 40 000 metra katrorë në Palexpo./ATS
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
Schweiz am Sonntag - FRANGU I FORTË, BIEN ÇMIMET NË ZVICËR (01.19.2015)
MoveHub - ZVICRA ËSHTË VENDI MË I SHTRENJTË PËR TË JETUAR (01.19.2015)
SHTATË LOJTARËT SHQIPTARË TË FC BAZELIT, KAMPIONË TË FUTBOLLIT ZVICERAN (01.17.2015)
SHQIPTARI BLERIM BUNJAKU IU NDIHMON ME APLIKIM TË HUAJVE TË BËHEN ZVICERAN (01.17.2015)
BIE EURO - DYFISHOHET SOT SHOPPINGU I BAZELASVE NË GJERMANI (01.17.2015)
TREGU MONETAR - VLERA E FRANGUT ZVICERAN ËSHTË MË E LARTË SE E EUROS (01.17.2015)
LAGARDE - NUK ISHA E INFORMUAR PËR VENDIMIN QË DO TË MERRTE BANKA KOMBËTARE ZVICERANE (01.16.2015)
DREJTORI I BANKËS KOMBËTARE ZVICERANE - JA ARSYET E HEQJES SË PRAGUT NË SHKËMBIMIN MES FRANGUT DHE EUROS'Situata do të korrigjohet vetvetiu," ka thënë Thomas Jordan (01.15.2015)
SOMMARUGA - ZVICRA KA DETYRIME NDAJ BOTËSËshtë vend i privilegjuar dhe, prandaj, ka përgjegjësi dhe detyra (01.15.2015)
ZVICRA JEP LEJET E PARA TË PËRDORIMIT TË DRONËVE NË PUBLIK (01.14.2015) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Maj 2020  
D H M M E P S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 

 
VOAL
[Shko lart]