VOAL - Online Zëri i Shqiptarëve

DUBAI - FEDERER E MUND GJOKOVIQIN

E Shtunë, 02.28.2015, 11:30pm (GMT1)Roger Federer e mundi tenistit serb, Novak Gjokoviq në kampionatin e Dubait me rezultat, 6:3, 7:5.

Federer dhe Gjokoviq janë përballur shumë herë me njëri tjetrin, ndërsa deri tash, Federer ka fituar 19 herë ndërsa serbi që është tenisti numër 1 në botë, ka fituar 17 përballje.rel

www.voal-online.ch


Copyright © 2005-2008 Nulled by [x-MoBiLe]. All rights reserved.