E Djelë, 09.20.2020, 09:59pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
ZVICRA
 
PËRPARIME NË BISEDIMET ZVICËR-BE

E Djelë, 10.19.2014, 01:35pm

Voal-online.ch - Janë zgjidhur dy nga katër çështjet e mbetura në negociatat mes Zvicrës dhe Bashkimit
XHERDAN SHAQIRI - DO TË REFUZOJA TË LUAJA NË STADIUMIN SERB

E Shtunë, 10.18.2014, 12:01pm

BLICK, TANI FLET TAULANT XHAKA - JAM ENDE I SHOKUAR, MË DUHET KOHË QË TA KAPËRCEJ ATË QË KA NDODHUR

E Enjte, 10.16.2014, 11:12am

Voal-online.ch - Rrëmuja që shpërtheu gjatë ndeshjes mes Serbisë dhe Shqipërisë kanë pasur rrezatim të fortë

Global Wealth Report - ZVICRA, GJITHNJË MË E PASURA

E Martë, 10.14.2014, 05:14pm

Voal-online.ch - Zvicra mbetet gjithnjë vendi më i pasur, me një pasuri mesatare 581'000 dollarë për çdo të

NJË SUPERKUNGULL HELVETIK - KAMPION EVROPIAN, REKORD BOTËROR
Peshon më se një ton dhe ka fituar kampionatin evropian; zyrihasi Meier imponohet për të tretën herë

E Hënë, 10.13.2014, 09:44am
       
Voal-online.ch - Peshon më shumë se një ton mbreti i kungujve, “kurorëzuar” dje, të dielën, në kampionatin

FEDERER FITON SHANGHAI MASTERS - SHËNON REKORDE TË REJA

E Djelë, 10.12.2014, 06:55pm

Voal-online - Zvicerani Roger Federer, numer 3 i tenisit botëror, ka fituar titullin e 81-të në karrierë, të 23-tin
MARRËVESHJE BERNË-UASHINGTON PËR ARSIMIN PROFESIONAL
Pjesëmarrja e madhe e të rinjve në tregun e punës është me rëndësi vendimtare

E Djelë, 10.12.2014, 02:09pm

Voal-online.ch - Johann Schneider-Ammann ka bërë të ditur se Zvicra dhe Shtetet e Bashkuara do të
BUKURIA SHQIPTARE SARANDA MALIQI DOLI NË TRESHEN FINALISTE TË MISS ZVICRA (Reportazh dhe fotogaleri)

E Djelë, 10.12.2014, 09:37am

VOAL - Zvicra zgjodhi Missin e saj të ri, që do të ketë e detyrë të përfaqësojë Konfederatën Helvetike me
SHANGHAI MASTERS - FEDERER MUND GJOKOVIÇIN DHE ARRIN NË FINALE

E Shtunë, 10.11.2014, 09:59pm

KLOTEN - KONTROLL BATERIVE, NORMA KUNDËR TERRORIZMIT PËR ATA QË UDHËTOJNË PËR NË KANADA E SHBA

E Shtunë, 10.11.2014, 03:17pm

Voal-online.ch - Kush merr avionin në aeroportin e Zyrihut për në Shtetet e Bashkuara ose Kanada, nuk
  » QË EMRI DHE MBIEMRI I MISS ZVICRA 2014 TË JEHOJË SHQIP NEVOJITET EDHE VOTA JUAJ - VOTONI (Tekst dhe fotogaleri)
  » EBOLA - ZVICRA ËSHTË GATI
  » GJENEVË - TITANIKU NË NJË EKSPOZITË (Tekst dhe fotogaleri)Ekspozita tregon jetën në bordin e transatlantikut para se të fundosej më 1912
  » GOTARDI DO TË MBETET VITAL PËR TRANSPORTET EDHE NË TË ARDHMEN
  » I BËN VIZITË SCHUMACHERIT NË SHTËPINË E TIJ NË ZVICËR - 'SË SHPEJTI DO T'I KTHEHET NJË JETE MË NORMALE'
  » ZVICRA E SHBA BASHKË KUNDËR KËRCËNIMEVE TERRORISTE
  » ARNOLD GJERGJAJ KAMPIONI I EUROPËS KOBRA U MARTUA - BOKSIERI NGA PRATELNI ARNOLD GJERGJAJ HEQ DORË NGA BEQARIA SHKRUAN SHTYPI ZVICERAN
  » BAZEL - ARNOLD SHQIPTARI QË NJIHET SI KOBRA FITOI TITULLIN KAMPION I EVROPËS NË BOKS
  » SHQIPTARI ARNOLD GJERGJAJ LUFTON SOT PËR TITULLIN KAMPION I EVROPËS NË BOKS
  » HAKI LATIFI, KRYETAR I LIDHJES DEMOKRATIKE TË KOSOVËS DEGA NË ZVICËR URON ME RASTIN E KURBAN BAJRAMIT 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shtator 2020  
D H M M E P S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
 

 
VOAL
[Shko lart]