E Martë, 08.04.2020, 09:01am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
ZVICRA
 
ZVICRA - DUHEN BËRË HETIME PËR GAZËN

E Enjte, 07.24.2014, 07:31am

Qëllime të njëjta Zvicra dhe OKB? (keystone)
Voal-online.ch - Zvicra mbështet krijimin e një komisionit hetimor ndërkombëtar mbi dhunimin e të drejtave

BAZELI QYTET DHE BAZELI FSHAT - MË 28 SHTATOR VENDOSET PËR BASHKIMIN E DY GJYSMËKANTONEVE
Kush do të jetë kryeqyteti?

E Martë, 07.22.2014, 01:58pm

E cila do të jetë karnevalja kryesore e Kantonit?
Voal-online.ch - Qytetarët e Bazelit do të vendosin më 28 shtator nëse do të krijohet një asamble kushtetuese
XHERDAN SHAQIRI - PERSONAZH I SERISË VIZATIMORE PËR BOTËRORIN 2014

E Djelë, 07.20.2014, 11:01am

PIKU I PUSHIMEVE - NË AGIM KOLONA  13 KILOMETËR E AUTOMJETEVE NË HYRJEN VERIORE TË SHËN GOTARDIT
E Shtunë, 07.19.2014, 07:29am

Voal-online.ch - Si çdo vit edhe këtë fundjavë të tretë të korrikut pushuesit janë vënë në kolonë të gjatë për të
SOCIALISTËT - ZYRIHU TË BËHET ME DY KANTONE
Ideja u hodh në një interpelancë në Këshillin Komunal të Qytetarëve

E Premte, 07.18.2014, 06:48am

Voal-online.ch - Ideja për të krijuar një kanton të Zyrihut Qytet u hodh në një interpelancë nga dy këshilltarë
MË TË PASURIT E BOTËS PARAPËLQEJNË UBS - BANKA ZVICERANE NË KRYE TË KLASIFIKIMIT BOTËROR
E Enjte, 07.17.2014, 03:38pm

Voal-online.ch - UBS mbetet numër një në botë për depozitimin e pasurive më të mëdha të botës. Me një
XHERDAN SHAQIRI - PERSONAZH I SERISË VIZATIMORE PËR BOTËRORIN 2014

E Djelë, 07.20.2014, 11:01am

PIKU I PUSHIMEVE - NË AGIM KOLONA  13 KILOMETËR E AUTOMJETEVE NË HYRJEN VERIORE TË SHËN GOTARDIT

E Shtunë, 07.19.2014, 07:29am

Voal-online.ch - Si çdo vit edhe këtë fundjavë të tretë të korrikut pushuesit janë vënë në kolonë të gjatë për të

SOCIALISTËT - ZYRIHU TË BËHET ME DY KANTONE
Ideja u hodh në një interpelancë në Këshillin Komunal të Qytetarëve

E Premte, 07.18.2014, 06:48am

Voal-online.ch - Ideja për të krijuar një kanton të Zyrihut Qytet u hodh në një interpelancë nga dy këshilltarë

MË TË PASURIT E BOTËS PARAPËLQEJNË UBS - BANKA ZVICERANE NË KRYE TË KLASIFIKIMIT BOTËROR

E Enjte, 07.17.2014, 03:38pm

Voal-online.ch - UBS mbetet numër një në botë për depozitimin e pasurive më të mëdha të botës. Me një
GRUPI MBËSHTETËS I ARLIND LOKAJT - PËRGJIGJA NEGATIVE PËR LEJEN STUDIMORE NUK ËSHTË E ARSYETUAR

E Martë, 07.15.2014, 07:57pm

Voal-online.ch - Grupi mbështetës i Arlind Lokajt është zemëruar ndaj Kantonit. Në një komunikatë shtypi të

XHERDAN SHAQIRI NË TOP 10 GOLASHËNUESIT MË TË MIRË TË BOTËRORIT

E Hënë, 07.14.2014, 07:03am

SHIRAT E SHUMTË PO KRIJOJNË PROBLEME NË RRJETIN HEKURUDHOR ZVICERAN

E Djelë, 07.13.2014, 08:45am

Deri 84 litra ujë për metër katror
Voal-online.ch - Shirat e shumë që kanë rënë në veri të Alpeve, sasia e të cilave ka shkuar deri në 84
ZVICRA DHE SHBA KANË VIZIONE TË PËRBASHKËTA PËR ZHVILLIMET ENERGJITIKE
Bilanc pozitiv i vizitës së minstres Doris Leuthard në Washington e Boston

E Shtunë, 07.12.2014, 09:26am

Voal-online.ch - Zvicra dhe Shtetet e Bashkuara janë gjithnjë e më pranë në nivel energjitik. Nuk

  » KOSOVA HUMB NË ZYRIH SFIDËN E PARË ZYRTARE NDËRKOMBËTARE NË BEACH SOCCER (FUTBOLLIN E PLAZHIT)
  » KOSOVË - MËRGIMTARËT ME PUSHIME PAGUAJNË PESË HERË MË SHUMË NË SPITALE SESA VENDASIT
  » ARLIND LOKAJ DUHET TË LARGOHET NGA ZVICRA BRENDA 31 KORRIKUT
  » QINDRA VETURA TË BASHKATDHETARËVE KONFISKOHEN NË KOSOVË PËR SHMANGIE TË TATIMEVE
  » KURRË NË ZVICËR NUK KANË ARDHUR KAQ SHUMË EMIGRANTË
  » ROMA E DËSHIRON XHERDAN SHAQIRIN
  » ANDRÉ BLATTMAN - HERËT PËR TËRHEQJE TË USHTARËVE ZVICERANË NGA KOSOVA
  » PRITJE MADHËSHTORE PËR ADMIR MEHMEDIN NË GOSTIVAR
  » DOSJA E VJEDHUR MJEKËSORE E SHUMAKERIT MUND TË KETË PËRFUNDUAR NË ZYRIH
  » RRITET MË TEJ PËRQINDJA E TURISTËVE NË ZVICËR 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Gusht 2020  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
 

 
VOAL
[Shko lart]