E Martë, 08.04.2020, 08:51am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
ZVICRA
 
NË VETËN E PARË JETMIRA AVDYLI, SHQIPTAROZVICERANE QË I NGJASON SHUMË RITA ORËS DHE QË I PËLQEJNË SHUMË SFIDAT
Nga KUJTIM SHABANI

E Djelë, 07.06.2014, 11:26am

BANKIERI MERRET NË PYETJE NGA PROKURORIA - PRANON SE I KA TRANSMETUAR TË DHËNA FRANCËS

E Djelë, 07.06.2014, 08:27am

Voal-online.ch - Pierre Condamin-Gerbier, ish drejtues i bankës gjenevase Reyl, akuzuar nga kjo
'PELE I PERUSË' E KRAHASON SHAQIRIN ME MESSIN E NEYMARIN

E Shtunë, 07.05.2014, 02:03pm

SHAQIRI E TË TJERËT U PRITËN SI HERONJ NË ZVICËR

E Enjte, 07.03.2014, 01:55pm


KËSHILLI FEDERAL - SEKRETI BANKAR NUK PREKET
Projekti duhet rihartuar

E Enjte, 07.03.2014, 07:33am

Voal-online.ch - Këshilli federal i thotë jo projektit të paraqitur nga ministrja Eveline Widmer-
NJË AVION TË RI PËR QEVERINË ZVICERANE
Mendohet blerja e një Pilatus që kushton 10 milionë franga

E Enjte, 07.03.2014, 07:13am

Voal-online.ch - Ministri i Mbrojtjes Ueli Maurer ka për të analizuar blerjen e një avioni qeveritar
FILLON VERA PËR SHTATË MENDJET E ZVICRËS
Para se të nisin pushtimet, do të jenë së bashku në kantonin Nojshatel

E Mërkurë, 07.02.2014, 04:31pm

Voal-online.ch - Para se të ndahen për një periudhë të shkurtër, këshilltarët federalë do të jenë në

OTTMAR HITZFLED KONFIRMON DALJEN NË PENSION

E Mërkurë, 07.02.2014, 10:32am

BLERIM XHEMAILI - NUK E PASHË TOPIN
E Mërkurë, 07.02.2014, 10:29am

MESSI SHQIPTAR MË I MIRË SE ARGJENTINASI
E Mërkurë, 07.02.2014, 10:24am

SHQIPTARËT E ZVICRËS LARGOHEN KRYELARTË NGA BOTËRORI
E Mërkurë, 07.02.2014, 10:20am

Revista sportive Ole e Argjentinës bën radiografinë e djemve të Zvicrës
XHERDAN SHAQIRIN E QUAN NJË SOZI TË MESSIT

E Martë, 07.01.2014, 04:11pm

Voal-online.ch - Olé bën analizën e skuadrës zvicerne, shkruan me shumë simpati për lojtarët
GAZETAT ZVICERANE, SHAQIRI GEGEN MESSI - SHAQIRI KUNDËR MESIT
E Martë, 07.01.2014, 03:21pm

BLERIM XHEMAILI - NUK E PASHË TOPIN

E Mërkurë, 07.02.2014, 10:29am

MESSI SHQIPTAR MË I MIRË SE ARGJENTINASI

E Mërkurë, 07.02.2014, 10:24am

  » SHQIPTARËT E ZVICRËS LARGOHEN KRYELARTË NGA BOTËRORI
  » Revista sportive Ole e Argjentinës bën radiografinë e djemve të ZvicrësXHERDAN SHAQIRIN E QUAN NJË SOZI TË MESSIT
  » GAZETAT ZVICERANE, SHAQIRI GEGEN MESSI - SHAQIRI KUNDËR MESIT
  » E GJITHË ZVICRA SYTË TEK NDESHJA E SOTME, ZVICËR-ARGJENTINËEdhe sot, në faqen e parë të gazetës me tirazhin më të madh në Zvicër «20 minuten» është bashkëkombësi ynë, Xherdan Shaqiri
  » BBC, SHAQIRI, XHAKA E BEHRAMI - NE JEMI ZVICERANË, NE JEMI NGA KOSOVA
  » Argjentinë-Zvicër, sot ora 18MESSI - NIS BOTËRORI I VËRTETË, SHQAIRI - KOHA PËR TË SHKRUAR HISTORINË
  » PËR HIMNIN E RI TË ZVICRËS - GJITHSEJT 116 PROPOZIME
  » XHAMIA NË ZYRIH, QË FREKUENTOHET NGA SHQIPTARËT, DYSHOHET SI QENDËR XHIHADI
  » WIDMER-SCHLUMPF - SHKURTOJMË 2600 VENDE PUNE NË PERSONELIN FEDERAL, KURSEJMË 300 MILIONË FRANGA
  » SUPERBUNKER ZVICERAN NËN ALPE 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Gusht 2020  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
 

 
VOAL
[Shko lart]