E Enjte, 08.13.2020, 07:30am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
ZVICRA
 
ZVICRA TRIUMFON NDAJ EKUADORIT NË MINUTËN E 93-të
Golat u shënuan nga lojtarët rezervë - Admir Mehmedi e Haris Seferoviç

E Djelë, 06.15.2014, 06:57pm

Goli i parë në një Botëror për Admir Mehmedin
Voal-online.ch - Kur gjithçka dukej tashmë e përfunduar, Zvicra ia arrin të rrëmbejë një fitore të pashpresuar. Në
UELI MAURER NË BRAZIL - INKURAJON KOMBËTAREN ZVICERANE NË PRAG TË NDESHJES ME EKUADORIN

E Djelë, 06.15.2014, 10:46am

Maurer në Brazil me presidentin e Federatës Zvicerane të Futbollit Gilleron
Voal-online.ch - Këshilltari federal Ueli Maurer i ka takuar mbrëmë lojtarët e kombëtares zvicerane në prag të

VALON BEHRAMI - GATI PËR BOTËRORIN E TRETË PERSONAL

E Djelë, 06.15.2014, 08:12am

XHERDAN SHAQIRI ËSHTË PRITUR NË BRAZIL SI 'MESSI I ALPEVE'

E Shtunë, 06.14.2014, 07:28pm

Xherdan Shaqiri (djathtas) dhe Adnan Januzaj në fotografitë në stadiumin në Mitrovicë
ME U DASHURUE ME URAT - ZVICËR: URA E LANDWASSERVIADUKT: MONUMENT NË LISTËN E TRASHËGIMISË BOTËRORE TË UNESCO-s
E Premte, 06.13.2014, 08:53pm

ARRESTOHET DOMINIQUE GIROUD - IU KA VËNË SPIUNË GAZETARËVE
Tregtari i madh i verëra ishte nën hetime

E Enjte, 06.12.2014, 01:30pm

Voal-online.ch - Kthesë e papritur në çështjen penale të Dominique Giroud, tregtarin valezan nën hetime për një varg

MBRËMË NATË TROPIKALE NË ZVICËR - DITA E SOTME DO TË JETË SHUMË E NXEHTË
Rekord i së dielës në Pratval (Graubynden) me 35,7 gradë - temperaturat e mesnatës rreth 25 gradë

E Hënë, 06.09.2014, 09:54am

Voal-online.ch - Disa rajone të Zvicrës kanë kaluar një natë tropikale mes së dielës së Rushajave dhe së hënës
VËLLEZËRIT E VALON BEHRAMIT

E Shtunë, 06.07.2014, 03:24pm

Tages Anzeiger - ZVICRA ME LIGJIN MË TË RREPTË PËR SHTETËSI

E Shtunë, 06.07.2014, 02:03pm

MBI 30 GRADË - VERA KA ARDHUR MË NË FUND NË GJITHË ZVICRËN

E Shtunë, 06.07.2014, 07:56am

Voal-online.ch - Vera përfundimisht ka ardhur: për herë të parë sivjet temperaturat kanë shkuar mbi 30 gradë, bën të

  » ZVICRA PËRSHËNDET KOMBËTAREN E SAJ - SONTE FLUTURON PËR NË BRAZIL
  » OTTMAR HITZFELD - DO TË ARRIJMË NË TETËSHEHitzfeld - Kupën do ta fitojë një skuadër latinoamerikane
  » SWISSCOY DO TË VAZHDOJË NË KOSOVË DERI NË FUND TË VITIT 2017Ueli Maurer - Situata në Kosovë është më e qëndrueshme, por kriminaliteti e dhuna janë ende të pranishme
  » PAK BLETË VDIQËN NË ZVICËR GJATË DIMRITVetëm 12% e tyre nuk arritën t'i mbijetojnë stinës së ftohtë
  » BEHRAMI, SHAQIRI E XHAKA PRITET TË JENË TITULLARË TË KOMBËTARES ZVICERANE
  » GRANIT XHAKA - ZGJODHA ZVICRËN, SHQIPËRIA NUK MË FTOI KURRË
  » MËNGJESI I 31 MAJIT 2014 - TERMOMETRI NË AEROPORTIN E ZYRIHUT SHËNONTE - 1°
  » ZVICERANËT JANË OPTIMISTË NDAJ SË ARDHMES, E VLERËSOJNË USHTRINË E TYRE, NDËRSA NEUTRALITETIN E KONSIDEROJNË NJË EPËRSI
  » ZVICRA - RRITJE TË MBËSHTETJES PËR SHQIPËRINËFjala e Kryeministrit Rama në prezantimin e Strategjisë së Bashkëpunimit, Shqipëri –Zvicër 2014-2017:
  » NDIHMA ZVICERANE PËR SHQIPËRINË - MBI 70 MILIONË EURO 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Gusht 2020  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
 

 
VOAL
[Shko lart]