E Shtunë, 07.11.2020, 07:14pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
ZVICRA
 
BRAZIL 2014, FLET SHQIPTAROZVICERANI XHERDAN SHAQIRI - YLLI PREJ TË CILIT ZVICRA E PRET FITOREN

E Mërkurë, 05.28.2014, 10:27am

Voal-online.ch - Në hyrje të të gjitha supermarketeve të famshme "Coop" anembanë Zvicrës janë vendosur posterë të

UNIVERSITETET E ZVICRËS - MË SE NJË E KATËRTA E STUDENTËVE JANË FËMIJË TË EMIGRANTËVE

E Mërkurë, 05.28.2014, 10:08am

Voal-online.ch - 28% e studentëve të universiteteve dhe shkollave të larta profesionale zvicerane kanë prejardhje nga familjet emigrante
BAZEL - NË KUADRIN E ZOOPARKUT OQEANIUMI QË DO TË KUSHTOJË 100 MILIONË FRANGA (Lajm dhe fotogaleri)

E Martë, 05.27.2014, 08:33am

Voal-online.ch - Ka gjasa që zooparku i Bazelit të ketë edhe një akuarium gjigant, të quajtur Ozeanium (Oqeanium)

FORUMI I GRUAS SË LDK NË ZVICËR ZGJODHI KRYESINË E RE
E Hënë, 05.26.2014, 07:31am

TENORI SHQIPTAR I KLASIT BOTËROR AGIM HUSHI JEP KONCERT MË 24 MAJ NË ZÜRICH
E Premte, 05.23.2014, 06:53am

ZVICERANËT JANË MË PAK EUROSKEPTIKË SE ITALIANËT

E Premte, 05.23.2014, 06:00am

Voal-online.ch - Zviceranët janë më pak euroskeptikë se italianët. Kështu thotë raporti i hartuar nga Voices from the
ZVICRA RIKONFIRMOHET SI EKONOMI KONKURUESE - E DYTA NË BOTË PAS SHBA

E Enjte, 05.22.2014, 02:06pm

Voal-online.ch - Zvicra renditet pas Shteteve të Bashkuara të Amerikës, vazhdon të kapërcejë vende të tilla me

ZVICRA DHE BASHKIMI EVROPIAN NISIN BISEDIMET PËR NJË MARRËVESHJE TË RE

E Enjte, 05.22.2014, 08:39am

Voal-online.ch - Zvicra e Bashkimi Evropian (BE) nisin të enjten (sot) në Bernë negociatat në kuadrin e një
LAMTUMIRË SEKRETIT BANKAR - KËSHILLI FEDERAL I ZVICRËS NGULMON PËR SHKËMBIMIN AUTOMATIK TË INFORMACIONEVE ME BE DHE SHBA

E Mërkurë, 05.21.2014, 02:21pm

Voal-online.ch - Këshilli Federal synon të negociojë me Bashkimin Evropian shkëmbimin automatik të informacionit

CREDIT SUISSE PRANON FAJËSINË PËR EVAZION FISKAL

E Martë, 05.20.2014, 05:07pm

  » WAWRINKA - THIRRMËNI STANTenisti ka dashur ta ndërrojë emrin, së paku për garën ATP
  » ZVICERANËT KUNDËR PAGËS MINIMALE DHE AVIONËVE LUFTARAKË
  » ZVICËR - REFERENDUM MBI RRITJEN E PAGËS MINIMALE
  » Gazetarët e APES priten nga Kancelarja FederaleMADAM CASANOVA: DEMOKRACIA DIREKTE DHE SISTEMI POLITIK BËSHTETUR NË PRINCIPIN E KOLEGJIALITETIT E KULTURËS SË KONSENSUSITNga ELIDA BUÇPAPAJ dhe SKËNDER BUÇPAPAJ
  » ZVICRA TEK KUTITË E VOTIMIT - NË NIVELE FEDERALE, KANTONALE DHE KOMUNALE SOT VENDOS QYTETARI
  » CREDIT SUISSE KA BËRË UJDI?Drejt marrëveshjes me SHBA - gjobë 2,5 miliardë dollarë dhe deklarim fajësie
  » JA KUSH DO TË 'PËRFAQËSOJË' SHQIPËRINË NË BRAZIL 2014
  » KA NDËRRUAR JETË ARTISTI ZVICERAN HANSRUEDI GIGER - BABAI I 'ALIEN'Giger kishte fituar një Oskar për filmin 'Alien'
  » ALARM NGA PRO JUVENTUTE - PRINDRIT NUK DINË SE ÇFARË BËJNË FËMIJËT E TYRE NË INTERNET
  » NË BAZEL TË DËGJOSH PËR BESËN - KODIN E NDERIT TË SHQIPTARËVE E TË TAKOHESH ME JOHANNA NEUMANN 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2020  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 

 
VOAL
[Shko lart]