E Mërkurë, 07.08.2020, 01:16am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
ZVICRA
 
TË VOTOHET PËRSËRI PËR INICIATIVËN POPULLORE TË 9 SHKURTIT
Kështu kërkon shoqata europeiste NUMER për të dalë nga 'gjendja aktuale'. Objektivi final i NIMES mbetet anëtarësimi i Zvicrës në BE

E Djelë, 05.11.2014, 09:35am

Voal-online.ch - Vota e 9 shkurtit ka qenë një goditje e rëndë, por europeistët në Zvicër nuk dorëzohen. Delegatët e
CHRISTOPH BLOCHER, NJË NGA POLITIKANËT MË ME INFLUENCË TË ZVICRËS, SHPALL LARGIMIN NGA PARLAMENTI - ËSHTË NJË HUMBJE KOHE
E Premte, 05.09.2014, 11:44am

Voal-online.ch - Christoph Blocher do të largohet nga Këshilli Kombëtar (Dhoma e Deputetëve) në fund të majit. Ish
U HAP NË BASEL EKSPOZITA „BESA“ – PREJ 8 – 22 MAJ -  "BESA" KODI SHPIRTËROR I SHQIPTARËVE SHPËTOI JETËN E MIJRA HEBREJVE
E Premte, 05.09.2014, 06:35am

RICIKLIMI I PARAVE - RASTET JANË PAKËSUAR, SHUMAT JANË RRITUR
E Enjte, 05.08.2014, 09:42am

Voal-online.ch - Numri i denoncimeve për riciklimin e parave është pakësuar vitin e kaluar në Zvicër, por vlera totale
DIDIER BURKHALTER NË MOSKË - KËRKON DIALOG PËR T'I DHËNË FUND DHUNËS
E Mërkurë, 05.07.2014, 05:04pm

CHRISTOPH BLOCHER, NJË NGA POLITIKANËT MË ME INFLUENCË TË ZVICRËS, SHPALL LARGIMIN NGA PARLAMENTI - ËSHTË NJË HUMBJE KOHE

E Premte, 05.09.2014, 11:44am

Voal-online.ch - Christoph Blocher do të largohet nga Këshilli Kombëtar (Dhoma e Deputetëve) në fund të majit. Ish
U HAP NË BASEL EKSPOZITA „BESA“ – PREJ 8 – 22 MAJ -  "BESA" KODI SHPIRTËROR I SHQIPTARËVE SHPËTOI JETËN E MIJRA HEBREJVE
E Premte, 05.09.2014, 06:35am

RICIKLIMI I PARAVE - RASTET JANË PAKËSUAR, SHUMAT JANË RRITUR

E Enjte, 05.08.2014, 09:42am

Voal-online.ch - Numri i denoncimeve për riciklimin e parave është pakësuar vitin e kaluar në Zvicër, por vlera totale

DIDIER BURKHALTER NË MOSKË - KËRKON DIALOG PËR T'I DHËNË FUND DHUNËS

E Mërkurë, 05.07.2014, 05:04pm

ROGER FEDERER - PËRSËRI BINJAKË, TASHMË DJEM
Kanë lindur Leo e Lenny, në vitin 2009 lindën Myla e Charlene

E Mërkurë, 05.07.2014, 04:46pm

Voal-online - Roger Federer është sërish baba dhe edhe kësaj here baba binjakësh. Lajmin e ka dhënë dje i pari vetë

Fotoreportazh nga manifestimi i 24 vjetorit të themelimit të degës së LDK-së në Zvicër
DONIKA GËRVALLA - 'KOSOVA GJENDET NË NJË UDHËKRYQ TË MADH'

E Hënë, 05.05.2014, 10:52am

1661190_730283673659750_456512892641854974_n

SHQIPTARJA LETËR MINISTRIT ZVICERAN PËR PENSIONET NË KOSOVË

E Djelë, 05.04.2014, 07:50am
GJERMANIA DHE ZVICRA BISEDOJNË PËR UKRAINËN

E Premte, 05.02.2014, 06:21am

1 MAJI - NJË FESTË NË SHENJËN E PAGËS MINIMIALE TË GARANTUAR, NË ZYRIH MANIFESTUAN 14 000 VETA
Levrat, PS - T'i mbrojmë arritjet sociale; Ambrosetti, UNIA - Padronët përhapin një klimë paniku

E Enjte, 05.01.2014, 02:36pm

Christian Levrat në Zyrih
Voal-online. ch - Përgjegjësi tiçinas i sindikatës UNIA Renzo Ambrosetti, në fjalën e tij të Një Majit në Friburg, ka
  » BOTIMPEX NË PANAIRIN E LIBRIT E TË SHTYPIT TË GJENEVËS
  » EVROPIANI U17 - PESË SHQIPTARË NË FORMACIONIN E ZVICRËS
  » LIDHJA DEMOKRATIKE E KOSOVËS - DEGA NË ZVICËR, MË 3 MAJ, ME RASTIN E 24 VJETORIT TË THEMELIMIT TË SAJ, ORGANIZON MANIFESTIM SOLEMN
  » NISHANI TAKON PRESIDENTIN E ZVICRËS BURKHALTER - ZVICRA NDIHMË SHQIPËRISË PËR STANDARDET E KËRKUARA
  » TRANSPORTET PUBLIKE GJITHNJË E MË TË SIGURTA - KA RËNË NDJESHËM NUMRI I VIKTIMAVE NË AKSIDENTE NGA MJETET PUBLIKE
  » WAWRINKA TRIUMFON NË MONTE KARLO
  » MONTEKARLO - FEDERER MUND GJOKOVIÇIN DHE NDESHET ME WAWRINKËN NË FINALE
  » AVIONËT GRIPEN - SRF AKUZOHET PËR NJËANSHMËRIU dhanë nja dhjetë reklama pas një emisioni të mërkurën e shkuar, prandaj Ueli Maurer akuzon për tendenciozitet
  » KËSHILLI FEDERAL MBLIDHET NË SHVYCMbledhja e tetë extra muros nga viti 2010, rast për të takuar autoritetet lokale dhe popullsinë
  » ZVICËR - BLLOKOHEN 152 KILOGRAMË MARIHUANË NË AUTOBUSËT NGA KOSOVA, TË FSHEHUR NË SEDILJE 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2020  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 

 
VOAL
[Shko lart]