E Enjte, 10.29.2020, 11:18pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
ZVICRA
 
ZVICRA VAZHDON MBËSHTETJEN AKTIVE PËR KFOR-in

E Enjte, 12.25.2014, 10:20am

AEROPORTI I GJENEVËS - PESËMBËDHJETË MILIONË PASAGJERË
Shënohet rekord i ri. Rritje 50% në dhjetë vite

E Martë, 12.23.2014, 04:13pm

Një pasagjere e veçantë në aeroportin Cointrin - Audrey Hepburn
Voal-online.ch - Në aeroportin e Gjenevës një zonjë që nisej për në Kanada, ka pasur të martën (sot) në
ZVICRA - SHEMBULL I POPULLIT DHE SHTETIT HUMANITAR
Radio SRF 3 shembull mrekullues me aksionin 'ndihmë refugjatëve: çdo rap (cent) ka vlerë - Jeder Rappen zählt
Opinion nga XHEVAT REXHAJ

E Hënë, 12.22.2014, 11:15am

BURKHALTERI ËSHTË POLITIKANI QË ZVICERANËT E DUAN MË SHUMË

E Hënë, 12.22.2014, 10:05am

Voal-online.ch - Popullariteti i presidentit të Konfederatës Didier Burkhalter është në kulmin e tij. Këshilltari
ZYRIH - TRAMI I PËRRALLAVE, QË DREJTOHET NGA PLAKU I KRISHTLINDJEVE

E Djelë, 12.21.2014, 10:13am

Voal-online.ch - Në Zyrih, prej më shumë se 50 vitesh, në javët që i paraprijnë Krishtlindjet, qarkullon një
SHQIPJA - GJUHË E DYTË PAS GJERMANISHTES NË KANTONIN E LUCERNËS

E Shtunë, 12.20.2014, 10:43am

DELEGACION ZVICERAN NË PARLAMENTIN EVROPIAN - LIDHUR ME VOTËN E 9 SHKURTIT

E Premte, 12.19.2014, 10:51am

DIDIER BURKHALTER BËN BILANCIN E VITIT TË TIJ SI PRESIDENT I ZVICRËS DHE I OSBE-së
Burkhalter - Marrëveshja me Bashkimin Evropian është e pashmangshme

E Mërkurë, 12.17.2014, 10:07am

Voal-online.ch - Politika e jashtme e ka shënuar fuqishëm vitin presidencial të Didier Burkhalterit, i cili
RRETH DY MIJË SHQIPTARË NË USHTRINË ZVICERANE - KRENARË ME UNIFORMAT

E Martë, 12.16.2014, 04:08pm
Komunikatë e nëndegës së LDK-së në Vilisau
ISA MUSTAFA DHE KLANI I TIJ TË LARGOHEN SA MË SHPEJT NGA UDHËHEQJA E LDK-së

E Martë, 12.16.2014, 09:51am

  » ROGER FEDERER PËR TË GJASHTËN HERË SPORTISTI ZVICERAN I VITIT
  » KËSHILLI MINISTROR XXI I OSBE-SË – BAZELI -  TRE GAZETARË SHQIPTARËFotoreportazh nga ELIDA BUÇPAPAJ
  » NË KRYEQYTETIN ZVICERAN U PËRURUA SHTËPIA E RELIGJIONEVE - PROJEKTI PËR DIALOGUN ËSHTË REALITET
  » ZVICËR - SIPAS LIGJIT TË RI, DREJTUESIT E SPORTIT DO T'I NËNSHTROHEN TË NJËJTIT KONTROLL FINANCIAR SI POLITIKANËT
  » MBYLLET SESIONI DIMËROR I PARLAMENTIT ZVICERAN
  » KRYETARJA E FG TË LDK-SË ZVICËR MBËSHTET INICIATIVËN E ALMA LAMËS PËR KUOTËN GJINORE NË QEVERI
  » PENSIONISTËT ZVICERANË JANË TË KËNAQUR
  » SHQIPËRIA E VITIT 1970 NË KUJTIMET E AMBASADORIT TË ZVICRËS
  » NDESHJA SERBI-SHQIPËRI MUND TË LUHET NË ZVICËR
  » FILIPINE - ZVICERANI I RRËMBYER IU IKU EKSTREMISTËVE 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Tetor 2020  
D H M M E P S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 

 
VOAL
[Shko lart]