E Mërkurë, 10.21.2020, 10:38pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
ZVICRA
 
QEVERIA ZVICERANE DO T'IU JAPË MBËSHTETJE GAZETAVE TË SHTYPURA - ATO NUK DUHET LEJUAR TË VDESIN

E Premte, 12.05.2014, 03:59pm

Voal-online.ch - Informacioni është në evolucion të përhershëm, kështu edhe kanalet e përhapjes së tij
KLIMKIN - UKRAINA KA NEVOJE PER ARMEPUSHIM TE VERTETE, JO PER DEKLARATA
E Premte, 12.05.2014, 12:42pm

Voal-online.ch - BAZEL - Ministri i Jashtem ukrainas Pavlo Klimkin, ne takimin e Organizates per Siguri

DIDIER BURKHALTER - NE QENDER TE VEMENDJES ESHTE UKRAINA
E Enjte, 12.04.2014, 12:14pm

Voal-online.ch - BAZEL - Didier Burkhalter ne fjalen e hapjes te punimeve te Keshillit Ministror te OSBE-se ka pershkruar ne menyre alarmante situaten e krizes ne

PRESIDENTI I ZVICRES DHE KRYESUESI I OSBE DIDIER BURHALTER I JEP RENDESI TE MADHE PERFSHIRJES TE SHOQERISE CIVILE E RINISE NE ANGAZHIMET E OSBE
E Enjte, 12.04.2014, 08:04am

KUBILAY TUKILMAZ - SHKELZEN GASHI, PERSONAZHI I DITES NE ZVICER
E Enjte, 12.04.2014, 07:56am

2


KOMUNIKATË E MINISTRISË SË JASHTME ZVICERANE - RETH 50 MINISTRA TË VENDEVE TË OSBE-së NË BAZEL PËR KËSHILLIN MINISTERIAL 2014

E Mërkurë, 12.03.2014, 08:33am

Voal-online.ch - BAZEL - Me ftesë të presidentit zviceran të Organizatës për Siguri dhe Bashkëpunim në
ZVICERANËT KUNDËRSHTOJNË KUFIZIMIN E EMIGRACIONIT

E Djelë, 11.30.2014, 03:03pm

STEINMEIER PRET HOMOLOGËT NGA ZVICRA, AUSTRIA, LIHTENSHTAJNI - TEMË DISKUTIMI GJUHA GJERMANE

E Shtunë, 11.29.2014, 12:15pm

ZOTËRI HAKI LATIFI, KRYETARI I LDKsë NË ZVICËR URON PËR DITËN E FLAMURIT DHE TË PAVARËSISË
E Premte, 11.28.2014, 09:36am

ZVICRA ORGANIZON KËSHILLIN E 22-të MINISTERIAL TË ORGANIZATËS PËR SIGURI DHE BASHKËPUNIM EVROPIAN (OSBE)

E Enjte, 11.27.2014, 10:12am

Voal-online.ch - Bëhet e ditur se Zvicra, në cilësinë e vendit kryesues të radhës të Organizatës për Siguri dhe

  » ORA ZVICERANE ME FLOKËT E NAPOLEONIT
  » KOMUNIKATË PËR MEDIA NGA KUVENDI I SHQIPTARËVE TË ZVICRËS NË LIDHJE ME MARRËVESHJEN E SIGURIMEVE SHOQËRORE NË MES TË ZVICRËS DHE KOSOVËS
  » MUZEU I BERNËS DHE ARTI GJERMAN
  » MANIFESTIM ME RASTIN E 28 NËNTORIT - DITËS SË FLAMURIT, ORGANIZUAR NGA FG LDK ZVICËR
  » MË NË FUND KUPA DEJVIS I PËRKET ZVICRËS, NJË FITORE E TENISIT ZVICERAN, NJË FITORE E KOMBIT ZVICERAN
  » RASTI HILDEBRAND ARKIVOHET - ISH PRESIDENTI I BANKËS KOMBËTARE ZVICERANE NUK KA KOMPLOTUAR KUNDËR CHRISTOPH BLOCHERIT
  » QYTETI I BAZELIT - OPERACION I PËRBASHKËT I POLICISË ZVICERANE, FRANCEZE DHE GJERMANE
  » MËSIMDHËNËSIT ZYRIHAS - MË MIRË VETËM NJË GJUHË E HUAJ, DHE KJO TË JETË ANGLISHTJA
  » SPIUNË DIPLOMATIKË NË ZVICËR
  » NËNDEGA E LDK-së St. GALLEN MANIFESTIM PËR 28 NËNTORIN 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Tetor 2020  
D H M M E P S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 

 
VOAL
[Shko lart]