E Mërkurë, 06.03.2020, 01:22pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
 
Comments
 
» Drejtues të Shoqatës Antikomuniste 2 Prilli kërkojnë ekstradimin e Gjekë Çelës

Nje hajn shtepiash
albanianx90@yahoo.com Viktor Malaj01.02.2011, 08:08pm

Ky qe ka shkruar kete artikull dhe hiqet si filozof e demokrat, ka qene nje hajn shpijash ne Shkoder para 1990. Per kete gje edhe qe denuar nga shteti i asaj kohe. Ne 1990-1991 doli ne skene si "demokrat" dhe nuk la dyqan pa djege ne Shkoder.Kur e kapi policia dhe, ne vend qe ta denonin, e liruan, ne te tjeret u cuditem. Me vone morem vesh se kishte spiunuar shoket e tij ne polici.
Ky eshte Grishaj i vertete.
Viktor Malaj
Marseille,France 


 
Add Your Comment:

Your Name:
Your Email:
Title:
Comment:
 Security Number
 


 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2020  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
 

 
VOAL
[Shko lart]