E Enjte, 02.20.2020, 06:09am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
 
Comments
 
» NJË PAMFLET TJETËR QOSIST PËR NJË REVOLUCION TJETËR TË VONUARSi rren, shpif, flliq e ndyn dhe jargiset Rexhep QosjaNga JAHIR DEMAJ

Qosja eshte nje kuome e gjalle
alialaj@hotmail.com ali02.25.2011, 05:57am

Ju lumt zoti demaj,e keni qelluar me ne palce natyren prej zevzekut teRexhep Qoses.Por,me te nuk duhet marre,se ai eshte nje kufome e gjalle,nje somnambull qe bredhe vetem erresirave.ai nuk meriton as t'i zihet emri.eshte nje pune e kote cdo shkarravine e ketij bicim akademiku,i cili mikun me te mire dhe te vetem e ka Serbin antishqiptar,Dobrica Qosiqin,i cili,ne fakt eshte beniamin e malesorit nga Vuthajt.Keta te dy,qe me 1994 kane bere plane si per ta coptuar Kosoven.E kane bere per dy jave rresht ne Vernjacka Banja te serbise.... 


 
Add Your Comment:

Your Name:
Your Email:
Title:
Comment:
 Security Number
 


 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shkurt 2020  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
 

 
VOAL
[Shko lart]