E Shtunë, 08.08.2020, 10:14pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
 
Comments
 
» NJË KUJTIM PËR BABIN - NGA ARIANANga ARIANA LUKAJ

ngushllime
mirjeta-jetta@live.com mijetta03.16.2013, 09:52am

me erdhi shum shum keq ngushllime edhe nje here 


tung ardiana
besimrafuna@live.com besim rafuna01.08.2012, 10:55pm

tung ardiana ngushime per babin tone nashta osht pak von. um ka ardh teper keq kur e kom lexu historin tone dhe te babit ton edhe mu um ka vdek babi me 31.12.2011 edhe ai nga smuja e kancerit ne mushkri ka jetu plot 1 vjet e gyjs me kancer po edhe ai ka qen teper i fort deri diten qe ka ndro jet. veq pata qef mi nda dhimt pak me ty se e di qa osht me hup nje person qe as nuk ki qef mendja met shku natan.me respekt besim rafuna 


ARJANA TE LUMT E LUMET NE QE TE KEMI
mimozalukaj@hotmail.com MIMOZA BERISHA LUKAJ02.25.2011, 11:11pm

ARJA JE NJE VAJZ ME NJE TALENT TE PA PERSHKRUSHEM JE NJE STUDENTE QE RALL MUD TA KET KJO KOSOV JE TI AJO QE DITE AQ BUKUR TA SHKRUASH KET PJES KET KUJTIM AQ PREKES E AQ DMTHANES SDI QA TE THEM VEQ VAZHDO SE E LUM NE QE TE KEMI.NGUSHLLIME. 


 
Add Your Comment:

Your Name:
Your Email:
Title:
Comment:
 Security Number
 


 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Gusht 2020  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
 

 
VOAL
[Shko lart]