E Hënë, 09.28.2020, 10:08am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
 
Comments
 
» AFORIZMA (I) TË PROFETIT MUHAMET (570-632)

me fat bajrami
hareja.1975@live.com lumi08.30.2011, 06:54am

nese ka mundesi ta largoni ate foto,e dini fare mire qe profeti Muhamed a.s (paqja dhe shpetimi i zotit qoft mbi te) nuk ka lan pas veti fotografi e as pikture.
kjo qe ju keni bere bie ndesh me besimin islam dhe ofendon besimtaret.ne islam ikonografia eshte rreptesisht e ndaluar. KUJDESE! 


me fat bajrami
hareja.1975@live.com lumi08.30.2011, 06:53am

nese ka mundesi ta largoni ate foto,e dini fare mire qe profeti Muhamed a.s (paqja dhe shpetimi i zotit qoft mbi te) nuk ka lan pas veti fotografi e as pikture.
kjo qe ju keni bere bie ndesh me besimin islam dhe ofendon besimtaret.ne islam ikonografia eshte rreptesisht e ndaluar. KUJDESE! 


 
Add Your Comment:

Your Name:
Your Email:
Title:
Comment:
 Security Number
 


 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shtator 2020  
D H M M E P S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
 

 
VOAL
[Shko lart]