E Mërkurë, 07.15.2020, 08:17am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
 
Comments
 
» RASTI DEMJANJUK DHE RASTI UNIK I SHQIPËRISËNga ELIDA BUÇPAPAJ  

Shkrim i pergjegjshem.
beqirustai@aol.com Usta Beqiri03.20.2012, 12:28pm

Nje shkrim dinjitoz dhe me plot vertetesi.
E para here qe gazetarja z Bucpapaj..."kunjos" qeverine e Tiranes,ku per 20 vite komunisti Sali Berisha dhe Co, mbane peng nje popull te tere..
.Drejtesia eshte si Perendia...vonon por nuk haron.
Pergezime autores.

BeqirUstai. 


 
Add Your Comment:

Your Name:
Your Email:
Title:
Comment:
 Security Number
 


 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2020  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 

 
VOAL
[Shko lart]