E Premte, 07.10.2020, 04:52pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
 
Comments
 
» DOLI NË QARKULLIM LIBRI I RI POETIK I ELIDA BUÇPAPAJT "RAPSODI E GOLGOTËS SË TRANZICIONIT"

Pershendetrje
favenid118@yahoo.com Fatbardh Doci S.C.New York05.04.2014, 04:49pm

Ju pershendesi si poet,prozator,shkrimtar,kritik e politiken BASHKOHORE.
MERITONI VLERSIME ME TE LARTA KOMBETTRE.
URIME E SUKSES TE METEJSHME PER VEPRA TE TJERA.
PERZEMERSISHT
FAMILJA DOCI
NEW YORK
MAY 4 2014
favenid 


Urime
almadesp@hotmail.com Alma Dhespollari08.03.2012, 02:18pm

Po provoja te votoja artikullin,por meduket se nuk e kuptova mire se si votohet(me falni per injorancen).Vota qe desha te jap eshte EXCELLENT NE KATROR.

Urimet me te mira dhe te sinqerta!!!


Sukseset te rrjellin njeri mbas tjetrit,si uji i kulluar i burimeve qe nuk shterohet kurre!!! 


 
Add Your Comment:

Your Name:
Your Email:
Title:
Comment:
 Security Number
 


 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2020  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 

 
VOAL
[Shko lart]