E Hënë, 11.30.2020, 09:04am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
 
Comments
 
» KATUNDARËT E POLITIKËS SHQIPTARE I LIDHIN ORIGJINA, PAZARET DHE DASHNORET, QEVERISJA MARRËVESHJE E MBYLLURNga SHENASI RAMA

Ok
isamargjeka@hotmail.com Isa03.09.2013, 07:53pm

Ne fakt po mundohem te gjej nje gje qe te kem mundesi ta kundershtoj Shenasi Ramen...por te them te drejten eshte pak e veshtire .Por ajo qe me ben te jem dyzash eshte se ku ishte deri tani Shenasi Rama pse heshti 20 vjet ai aq sa u harrua edhe nga ata qe ai i kishte ne krah ne kohen me te veshtire te ndryshimeve te medha.Shenasin personalisht nuk e njohe por njoh idealet e tih dhe te shokeve te tij ne 90 kur ju shkuam pas andej nga kerciste automatiku i gardes ne vend qe te iknim ne te kundert.Shenasi Rama eshte po aq fajtor per kete situate qe eshte sot ne Shqiperi aq sa eshte Eduart Selami politika e majte dhe e djathte shqipetare si dhe shume shume te tjere qe pane interesin e tyre te ngushte dhe shkuan ne USA duke lene pas te gjithe ata qe i ndoqen pas ne kohen kur dimri ishte vertete i eger.Dhe ne fund kam vetem nje sygjerim ,le te kthehen dhe te perfundojne ate qe lane pergjysem dhe te mos shkruajne nga vilat ne New York apo kudo qe jane ne Bote.Me respekt per ju VOAL dhe Elida dhe Skender. 


 
Add Your Comment:

Your Name:
Your Email:
Title:
Comment:
 Security Number
 


 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Nëntor 2020  
D H M M E P S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
 

 
VOAL
[Shko lart]