E Martë, 08.04.2020, 12:10am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
 
Comments
 
» KËSHILLI KOMBËTAR SHQIPTARO-AMERIKAN (KKSHA) NDERON ME ÇMIMIN "DUART E SHPRESËS" ISH ZËVENDËS SEKRETARIN E SHTETIT AMERIKAN, AMBASADORIN NICHOLAS BURNSNga FRANK SHKRELI

PER BOTIM
as@yahoo.com ALBANI06.05.2012, 01:12pm

http://www.scribd.com/doc/60669837/Open-Letter-To-the-political-class-of-Albania-and-Kosova-American-Ambassador-in-Tirana‏ 


te nderumte, nderojne...
mlacaj@yahoo.it Marçel09.19.2010, 08:47pm

Nicholas Burns vertete e meriton, edhe se te nderumte dine qe te nderojne ato qe e meritojne meriten...
Nga Amerika e madhe, padyshim qe njerez te medhenj do te dalin per fatin e popujve te vegjel...
Marcel Lacaj Lezhe 


 
Add Your Comment:

Your Name:
Your Email:
Title:
Comment:
 Security Number
 


 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Gusht 2020  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
 

 
VOAL
[Shko lart]