E Martë, 10.03.2023, 06:05am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
 
JETONI JETËN TUAJ, AJO ËSHTË E JUAJA, ÇMONIE VETËN, DUAJENI ATE DHE MBI TË GJITHA “MENDONI POZITIVISHT SE JA VLEN”…
-thotë Xhylfere Spahiu adhuruese dhe predikuese e mendimit pozitiv
Nga SOKOL DEMAKU

E Djelë, 03.15.2015, 04:22pm

BIRI IM, LARGOHU!
Nga NDRIÇIM MEHMETI

E Premte, 03.13.2015, 09:57am

DITA NDËRKOMBËTARE E GRUAS U SHËNUA EDHE NË OSNABRÃœCK TË GJERMANISË
Fotoreportazh nga ASLLAN DIBRANI

E Enjte, 03.12.2015, 04:35pm

EMIN SYLA KËNDON ME LANA DEL REYN NËPËR RRUGËT E NEW YORKUT

E Mërkurë, 03.11.2015, 07:04am

ARKITEKTURA - FRYMËZIM I FOTOGRAFIT ILIR RIZAJ

E Hënë, 03.09.2015, 04:58pm

Shkolla shqipe e MP në Treviso, shënoi 7 Marsin - Ditën e Mësuesit
SHKOLLA E TREVISOS E VITIT 2015 – ME ELEMENTE NGJAJSHMERIE  ME  SHKOLËN KORÇËS TË VITIT 1887…!
Nga BEQIR CIKAQI

E Hënë, 03.09.2015, 07:40am

TOM MRIJAJ - LUGU I DRINIT ËSHTË DHE MBETET VENDI IM MË I DASHUR NË BOTË Intervistë me Sekretarin e Përgjithshëm të Lidhjes së Tretë Shqiptare të Prizrenit në SHBA
Nga KLAJD KAPINOVA

E Djelë, 03.08.2015, 09:49am

ARBËRESHËT E SICILISË PËRKUJTOJNË PAPA MATEUN

E Enjte, 03.05.2015, 02:15pm

PO DOSJET E GJYQEVE A DO HAPEN NDONJËHERË?
Nga ABDURRAHIM ASHIKU, Athinë

E Hënë, 03.02.2015, 10:55am

EMIGRANTËT E RIKTHYER PO MENDOJNË RILARGIMIN NGA SHQIPËRIA - JA DISA ARSYE, SIPAS INSTAT

E Hënë, 03.02.2015, 09:28am

  » NËNA TEREZE DHE SKULPTORINga AGIM GASHI
  » AUSTRI - SHQIPTARJA NGA KOSOVA LINDI BINJAKË NË MOSHËN 60 VJEÇARE
  » FTESË - MANIFESTIM I LARMISHËM SHKOLLOR NË LOZANË
  » GËZIM MYSHKETA - NE JEMI ARTISTË TË DHËNË ME HUA JASHTË SHQIPËRISË
  » POZITIVITETI SHQIPTAR NË BRUKSELNga JORGJI KOTE
  » DRIANT ZENELI - 'KUR ËNDRRAT BËHEN DOMOSDOSHMËRI' Trilogjia e Zenelit titullohet “Kur ëndrrat bëhen domosdoshmëri” (2009-2014) dhe do të hapet në datën 18 shkurt
  » IKJET LEGALE - ËNDRRAT E REALIZUARA
  » U MBAJT MBLEDHJA E KËSHILLIT DREJTUES TË VATRËS
  » KOSOVA ENDE NUK E KA REGJISTRUAR DIASPORËN E SAJ
  » PARATË E DIASPORËS 'SHPËTIM' PËR TË RINJTË NË KOSOVË 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Tetor 2023  
D H M M E P S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
 

 
VOAL
[Shko lart]