E Martë, 10.03.2023, 05:39am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
 
MBRËMJE KULTURORE SHQIPTARE NË LIDKÖPING TË SUEDISË
Nga SOKOL DEMAKU

E Enjte, 09.25.2014, 04:46pm

ARGJENTINË, KRYEPESHKOPI ALEKSANDËR - ZOTI E BEKOFTË SHQIPËRINË DHE SHQIPTARËT KUDO QË JANË

E Mërkurë, 09.24.2014, 12:02pm

LIGJ ME EFEKT 10 MINUTËSH PËR AZILKËRKUESIT?

E Mërkurë, 09.24.2014, 09:29am

VATRA- PROPOZIM PËR EMËRTIME RRUGËSH APO INSTITUCIONESH ME EMRA VATRANËSH TË SHQUAR
E Premte, 09.19.2014, 08:27am

SHQIPTARJA IA VË FLAKËN SHTËPISË NË AMERIKË - MË FEJUAN PA DËSHIRËN TIME

E Enjte, 09.18.2014, 01:57pm

SINDI ARIFI - E BUKURA E ZVICRËS
Portret i miss Zvicra Frankofone 2014

E Premte, 09.12.2014, 08:09am

NJË BALONË NË AJËR, NJË MIQËSI MË SHUMË
Fotoreportazh nga SOKOL DEMAKU, Suedi

E Premte, 09.05.2014, 05:46pm

EMIGRIMI - MBI 10 MIJË VETA LARGOHEN ÇDO VIT NGA KOSOVA, KRYESISHT TË RINJ E TË REJA

E Enjte, 09.04.2014, 03:25pm

GËZIM MYSHKETA - ARTI NË SHQIPËRI ENDE VUAN NGA MENTALITETI KOMUNIST (Intervistë)

E Hënë, 09.01.2014, 04:21pm


DUKE MENDUAR SE JETOJMË PËRKOHËSISHT NË MËRGIM, PADASHJE NE BIEM NË NJË GRACKË QË NUK  E KE IDENË SE EKZISTON DHE NUK SHEH NJË KTHIM PRAPA
-thotë mësuesja Ermira Morina, që mban mësimin e Gjuhës shqipe në shkollën shqip

E Premte, 08.29.2014, 09:24am

  » KLEDI KADIU - MOS U BËNI PALAÇO, JEPNI PËR ALS!
  » BAHTIR LATIFI ME LIBRIN E TIJ, “EDHE NE JEMI BOTA”…Nga Prof. MURAT GECAJ publicist e studiues Tiranë
  » MAQEDONI - MËRGIMTARËT SJELLIN MË PAK PARA
  » ATA, BIJTË E SHQIPES (1)Fotoreportazh nga AJET NURO
  » GJERMANI - GJITHNJË E MË SHUMË EMIGRANTË HAPIN BIZNESE PRIVATE
  » SKANDAL NË SHBA - SHQIPTARI I DËNUAR FINANCON FUSHATËN E KONGRESMENIT DEMOKRAT
  » NJOFTIM - FESTIVALI KOMBËTAR I LETËRSISË PËR TË RINJ, PODUJEVË
  » 6 SHQIPTARË NË GARË PËR DEPUTETË TË SUEDISË
  » VDES SOPRANOJA LICIA ALBANESE NË MOSHËN 105 VJEÇARE
  » PO KTHEHEJ NË GJERMANI PAS PUSHIMEVE NË KOSOVË - MËRGIMTARI SHQIPTAR PLAÇKITET DHE RRIHET NË SERBI 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Tetor 2023  
D H M M E P S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
 

 
VOAL
[Shko lart]