E Martë, 10.03.2023, 04:33am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
 
MIRATOHET LIGJI PËR NËNSHTETËSINË E DYFISHTË NË GJERMANI

E Shtunë, 07.05.2014, 09:12am

E DREJTA PËR AZIL VETËM ATYRE QË E JUSTIFIKOJNË

E Premte, 07.04.2014, 01:54pm

PRESIDENTI GJERMAN BËN THIRRJE PËR NJË POLITIKË MË TË MIRË NDAJ REFUGJATËVE

E Mërkurë, 07.02.2014, 03:14pm

AGRON SALIU HAP EKSPOZITË NË BERLIN

E Premte, 06.27.2014, 10:57am

FTESË E SHOQATËS SË SHKRIMTARËVE DHE ARTISTËVE SHQIPTARË, SUEDI

E Enjte, 06.26.2014, 01:47pm

UNË JETOJ NË KANADA POR UNË JAM SHQIPTAR
Intervistë me sportistin e suksesshëm Gëzim Dimnaku që sot përfaqëson Kanadanë në aktivitete ndërkombëtare
Për Tribuna Shqiptare, Ajet Nuro, Montreal, Kanada

E Hënë, 06.23.2014, 08:21pm

TALLJE SHQIP E GAZETËS ZVICERANE ME KOMBËTAREN E ZVICRËS

E Djelë, 06.22.2014, 07:16am

10 vjet të Shkollës Shqipe "Gjuha Jonë ":
RUAJTJA E GJUHËS AMTARE, DETYRË PARËSORE E ÇDO SHQIPTARI
Nga LLAZAR VERO publicist, Filadelfia-SHBA

E Premte, 06.20.2014, 07:14am

TË NDËRTOJMË URA LIDHËSE - PROJEKT MUZIKOR GJERMANOSHQIPTAR

E Hënë, 06.16.2014, 10:52am

DEGA E 'VATRËS' MICHIGAN TAKOHET ME IPESHKVIN E KOSOVËS, IMZOT DODË GJERGJI

E Djelë, 06.15.2014, 08:16am

  » FLORIAN VLASHI - VIOLINA MË KA MËSUAR SE GJËRAT ME VLERË NUK BËHEN SA HAP E MBYLL SYTË SI ME SHKOP MAGJIK (Intervistë)
  » EKSPOZITË E NXËNËSVE TË SHKOLLËS SHQIPE NGA LOZANAPërgatiti: ISNI IDRIZI, Fotot: LULI IMERI
  » XHOANA XHENETI - NJË BUKURI SHQIPTARE NË SHBA
  » NË UDDEVALLA TË SUEDISË U MBAJT SESIONI III SHKENCOR I SHOQATËS SË SHKRIMTARËVE DHE ARTISTËVE SHQIPTARË NË SUEDI- Një organzimin  madhështor dhe me shumë përmbajtjeNga SOKOL DEMAKU
  » FTESË PËR DATËN 7 QERSHOR 2014 - NË TRYEZËN E ORGANIZUAR NGA BISHZ NË ORA 14:00
  » EKSPOZITA E SHKOLLËS SHQIPE NGA LOZANA
  » SPALA E ORKESTRËS SË ATHINËS NË VIOLONÇEL ËSHTË MIRELA RUÇI
  » Në Falkenberg të SuedisëDËSHIRA PËR JETËN ËSHTË E FORTË DHE NJJERIUT I JEP FORCË DHE KURAJONga SOKOL DEMAKU 
  » EMIGRANTËT SI INFORMATORË?
  » TEDI PAPAVRAMI - ARRATIA PËR VIOLINË, NJË DËSHIRË PËR LIRI (Intervistë) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Tetor 2023  
D H M M E P S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
 

 
VOAL
[Shko lart]