E Enjte, 10.05.2023, 02:33am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
::| LAJMI I FUNDIT
Më shumë
::| OPINONE-EDITORIALE
Më shumë
::| ZVICRA
Më shumë
::| INTERVISTË-PRESS
Më shumë
::| SHQIPTARËT
Më shumë
::| LAJME NDËRKOMBËTARE
Më shumë
::| POLITIKË
Më shumë
::| DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
Më shumë
::| PERSONAZH
Më shumë
::| ART KULTURË
Më shumë
::| DOSSIER
Më shumë
::| KËNDI I SHKRIMTARIT
Më shumë
::| HOLLYWOOD
Më shumë
::| AFORIZMA
Më shumë
::| GOSSIPE
Më shumë
::| SPORT
Më shumë
 
  
Gjithë lajmet
 
DRITAN PRIFTI - KA PASUR NJË KOMPLOT PËR TA VRARË TOM DOSHIN, JAM I BINDUR SE PROKURORIA DO TA ZBARDHË

E Martë, 03.10.2015, 08:16pm

GJYKATA SPECIALE - ANTIKUSHTETUESE DHE ANTIKOMBËTARE!
Nga FLORIM ZEQA

E Martë, 03.10.2015, 06:34pm

LAVROV - DONALD TUSK PO NXIT TENSIONET BE-RUSI

E Martë, 03.10.2015, 06:29pm

GJIKNURI DHE STAVILECI - DREJT TREGUT TË PËRBASHKËT ENERGJITIK

E Martë, 03.10.2015, 06:20pm

ABONEMENTET AKTUALE NUK DO TË PËRDOREN MË - DO TË ZËVENDËSOHEN ME 'SWISS PASS'

E Martë, 03.10.2015, 04:07pm

Voal - Abonamenti i përgjithshëm dhe me gjysmë çmimi nuk do të përdoren më. Do të zëvendësohen me
MBRETËRESHA EGJIPTIANE HATSHEPSUT - E CILA VISHEJ SI BURRË

E Martë, 03.10.2015, 03:47pm

LETËR MENDELEJEVIT
Nga THANI NAQO

E Martë, 03.10.2015, 03:43pm
Ato që prek i mas me sy,
S’më duhet litër e metrazh.
Puthjen e shumëzoj me dy,
Dashurinë dot s’e mas
DW, SILKE KREBS - KOSOVËS I DUHET SHUMË ANGAZHIM NGA QEVERIA E RE, I DUHEN IDE DHE PERSPEKTIVA TË REJA (Intervistë)

E Martë, 03.10.2015, 03:38pm

FOTOGALERI - LULESHITËSIT NË PRISHTINË

E Martë, 03.10.2015, 03:25pm

MBRETI ABDULLAH NË PARLAMENTIN EVROPIAN - EVROPA TA LUFTOJË ISLAMOFOBINË

E Martë, 03.10.2015, 03:20pm

  » Radio Evropa e Lirë, NAIM TËRNAVA - NUK KEMI GJAK TË NJOMË PËR TË UJITUR SHKRETËTIRAT E ARABËVE (Intervistë)
  » AVRAMOPOULOS NË PRISHTINË - LIBERALIZIMI I VIZAVE DO TË NDODHË SHUMË SHPEJT
  » 'NEW YORK RAIN' - KËNGË E RE NGA RITA ORA
  » PARA SE LULET TË SHKONIN NË FARMACICikël poetik nga QAZIM SHEHU
  » NDËRGJEGJA E ZEMRËSEse letrare për poeteshën Irma KurtiNga RRUSTEM GECI
  » EURO BIE NË NIVELIN MË TË ULËT NDAJ DOLLARIT NË 12 VITE
  » POLICIA E SERBISË ARRESTON PENSIONISTIN AHMET EMINI NGA ZHEGRA
  » HISTORIA E 40 KLERIKËVE QË U VRANË NGA KOMUNIZMI NGA FRITZ RADOVANI
  » 74,5% E VOTUESVE KUNDËR INICIATIVËS FAMILJARE TË CVP-së
  » KOSTANDIN XHUVANI KREU MASAKËR NË KLUBIN E NATËS - DËNOHET 35 VJET Trupi gjykues ka refuzuar lirimin e tij me kusht duke pohuar se dënimi do të kryhet i plotë 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Tetor 2023  
D H M M E P S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
 
::| Hot News
KLIKONI NË WWW.VOAL.CH - ZËRIN E SHQIPTARËVE NË NJË DIZAJN TË RI - WWW.VOAL.CH  -  VOAL
80 TË RINJ AMERIKANË E MBAJTËN PARA KUVENDIT KONCERTIN ME KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
80 AMERIKANË KËNDOJNË SOT PARA KUVENDIT TË SHQIPËRISË KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
PROTESTA SOT NË SHKUP - TË DORËHIQET QEVERIA NË TËRËSI
NËNKRYETARI I PARLAMENTIT EVROPIAN KËRKON DORËHEQJEN E GRUEVSKIT
DEPARTAMENTI AMERIKAN I SHTETIT - NDJEKIM NGA AFËR SITUATËN NË MAQEDONI
MAQEDONIA NGRE TRIDHJETË AKUZA PËR TERRORIZËM
LUBOMIR FËRÇKOSKI - QEVERIA NË SHKUP PO NXIT TENSIONET NDËRETNIKEFërçkoski - Konflikti në Maqedoni s'ka të bëjë me “Shqipërinë e Madhe”
MANIFESTIM SPONTAN NË TIRANË 'KUMANOVË NUK JE VETËM'
MUSTAFA - 700 SHQIPTARË NGA MAQEDONIA JANË ZHVENDOSUR NË PRESHEVË

 
VOAL
[Shko lart]