VOAL - Online Zëri i Shqiptarëve

A DO TË MARTOHEN CHARLIZE THERON DHE SEAN PENN?

E Djelë, 07.27.2014, 09:45am (GMT1)


Guri i çmuar vezullues i unazës që u pa në gisht të aktores po tregon se çifti është i gatshëm të marrë hapin tjetër pasi janë takuar për 6 muaj.

Theron, aktorja 38 vjeçare ishte fotografuar me një unazë të çmuar përderisa bënte rrugën në aeroportin ndërkombëtar të Los Angeles,bën të ditur New York Daily News.

Edhe pse aktorja e filmit A Million Ways to Die in the West ka thënë se nuk nxiton për tu martuar ("Unë asnjëherë nuk kam ëndërruar fustanin e bardhë", tha ajo për Vogue) por si duket Penn mund të jetë njeriu që mund të ja ndërrojë mendjen.

www.voal-online.ch


Copyright © 2005-2008 Nulled by [x-MoBiLe]. All rights reserved.