VOAL - Online Zëri i Shqiptarëve

'BIHTERI' MARTOHET ME KËNGËTARIN DOGULU - 'BEHLULI' I FTUAR NË DASMË

E Enjte, 07.31.2014, 11:46am (GMT1)


TURQI Aktorja e njohur turke Beren Saat (e njohur për publikun shqiptar për rolin e Bihterit në serialin "Dashuri e Ndaluar") ka kurorëzuar në martesë lidhjen e saj me këngëtarin Kenan Doðulu.

Çifti është martuar më 29 Korrik në Los Angeles të Amerikës, në një ceremoni private, ku të ftuar ishin vetëm familjet dhe miqtë e tyre të ngushtë.

Mësohet se i ftuar në dasmë ka qenë edhe Kivanc Tatlitug (Behluli) producenti i serialeve Hilal Saral, si dhe emra të tjerë të njohur të kinematografisë turke.www.voal-online.ch


Copyright © 2005-2008 Nulled by [x-MoBiLe]. All rights reserved.