VOAL - Online Zëri i Shqiptarëve

DICAPRIO PËRFSHIHET NË 'LUFTËN' MES BIEBER DHE BLOOM

E Premte, 08.01.2014, 02:39pm (GMT1)Kjo që ka ndodhur me Justinin dhe Orlandon nuk tregon asnjë fije burrërie. Tani lajmet thonë se Leonardo DiCaprio është tej mase i gëzuar sepse Justin u grushtua nga Orlando në një restaurant në Ibiza. Rrahja mes Bieber dhe Orlandos thuhet se ka ndodhur për shkak ish gruas së Bloom, Miranda Kerr në momentin kur Justin provokoi Orlandon duke i thënë "përshëndete Miranden nga ana ime".

Anastasia, një modele dhe gazetare nga Spanja, e cila ka thyer një rekord të pëlqimeve në rrjetin social facebook thotë se Leonardo u shfaq i gëzuar pasi Orlando goditi Justinin. Ajo tha: "Në momentin që Orlando grushtoi Justinin të gjithë brohortitën dhe duartrokitën. "Njerëzit bërtisnin : "WOW një shfaqje!" Lidsay Lohan dhe Leonardo DiCaprio u gëzuan shumë kur panë luftën mes atyre dyve."

www.voal-online.ch


Copyright © 2005-2008 Nulled by [x-MoBiLe]. All rights reserved.