VOAL - Online Zëri i Shqiptarëve

BEYONCE DHE JAY Z NUK JETOJNË BASHKË

E Djelë, 08.03.2014, 03:54pm (GMT1)Beyonce dhe Jay Z spekulohet se janë duke jetuar në hotele të ndryshme gjatë turneut të tyre botëror "On The Run", duke shtuar zërat se ata tashmë janë ndarë nga njëri-tjetri.

Gazeta "The New York Post" ka raportuar të dielën se Beyonce dhe Jay Z janë duke qëndruar në hotele të ndryshme ndërsa në koncerte shkojnë veçmas.

Me javë të tëra është duke u spekuluar se çifti shumë shpejt do të shkurorëzohet pas skandalit në ashensor kur Jay Z pati konflikt me motrën e Beyonces.

"Ata jo vetëm që janë duke qëndruar në dhoma të ndara, por tashmë kanë rezervuar në hotele të ndryshme. Në secilin koncert ata po vijnë vetëm", ka thënë një burim për gazetën amerikane.
www.voal-online.ch


Copyright © 2005-2008 Nulled by [x-MoBiLe]. All rights reserved.