VOAL - Online Zëri i Shqiptarëve

SHAKIRA E KONFIRMON - PO PRES FËMIJËN E DYTË NGA PIQUE!

E Premte, 08.29.2014, 12:07pm (GMT1)SPANJE - Shakira ka konfirmuar lajmin së është në pritje të fëmijës së saj të dytë me futbollistin Gerard Pique. Thashethemet e para për këtë shtatzani të dytë të Shakirës u përhapën qysh gjatë performancës së saj në Kupën e Botës Brazil 2014.

Por deri tani lajmi nuk ishte pohuar por edhe nuk ishte mohuar nga asnjëri. Dhe konfirmimi tani vjen drejtëpërdrejt nga këngëtarja.

"Po jam shtatzënë", ka thënë Shakira për edicionin e muajit shtator të revistës Cosmopolitan.
www.voal-online.ch


Copyright © 2005-2008 Nulled by [x-MoBiLe]. All rights reserved.