VOAL - Online Zëri i Shqiptarëve

U ZBULUA SEKRETI I ILVA TARES

E Premte, 01.16.2015, 09:27am (GMT1)


Voal-online.ch - TIRANË - Mediat bëjnë të ditur se e fejuara e Eduard Selamit, gazetarja e Ora News Ilva Tare, është shtatzënë dhe kjo përbën një lumturi të madhe për gazetaren të cilën kjo shtatzani do ta bëjë nënë për herë të parë.

Eduard Selami ka pasur një martesë me ish Miss Buzëqeshjen e parë Shqiptare Pegi Vreto, me të cilën ka tre djem, që jetojnë në SHBA bashkë me nënën e tyre. Eduard Selami është edhe shtetas amerikan dhe ai ka jetuar për një kohë të gjatë në SHBA.

Edhe Ilva Tare vjen nga një martesë e mëparshme.


www.voal-online.ch


Copyright © 2005-2008 Nulled by [x-MoBiLe]. All rights reserved.