VOAL - Online Zëri i Shqiptarëve

AKTORJA HILLARY DUFF DREJT SHKURORËZIMIT

E Djelë, 02.22.2015, 03:02pm (GMT1)


Aktorja e njohur, Hilary Duff, raportohet se ka paraqitur kërkesën për divorc nga burri i saj Mike Comrie.

Këngëtarja dhe aktorja në këtë kërkesë ka treguar disa arsye të ndryshme për ndarjen nga Comrie.

"TMZ" raporton se Duff ka kërkuar kujdestarinë e djalit të çiftit, Luca.

"Ata do të mbesin shokë të mirë dhe do të vazhdojnë të jenë në jetët e njëri-tjetrit", kanë thënë përfaqësuesit e aktores së njohur.

Çifti nuk është bashkë që nga viti 2013.kd
www.voal-online.ch


Copyright © 2005-2008 Nulled by [x-MoBiLe]. All rights reserved.