VOAL - Online Zëri i Shqiptarëve

CHRIS MARTIN DHE RIHANNA E PËRKRAHIN KOMPANINË E JAY Z

E Martë, 03.31.2015, 11:28am (GMT1)


RihannaDisa nga yjet më të njohura të muzikës në botë, përfshirë Beyonce, vokalisti i "Cold Play", Chris Martin dhe Rihanna, e kanë përkrahur kompaninë e transmetimit të këngëve në internet të Jay Z, Tidal.

Kompania ka nisur punën të hënën ndërsa është vetdeklaruar si kompania e parë e tillë që është pronë e një artisti.

Bashkpronarët e kompanisë, Kanye West, Daft Punk, Alicia Keys, Madonna dhe artistë të tjerë kanë qenë në New York që të nënshkruajnë një deklaratë bashkëpunimi të cilën e kanë quajtur, "një epokë tërësisht të re".

www.voal-online.ch


Copyright © 2005-2008 Nulled by [x-MoBiLe]. All rights reserved.