E Enjte, 10.05.2023, 04:18am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
::| LAJMI I FUNDIT
Më shumë
::| OPINONE-EDITORIALE
Më shumë
::| ZVICRA
Më shumë
::| INTERVISTË-PRESS
Më shumë
::| SHQIPTARËT
Më shumë
::| LAJME NDËRKOMBËTARE
Më shumë
::| POLITIKË
Më shumë
::| DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
Më shumë
::| PERSONAZH
Më shumë
::| ART KULTURË
Më shumë
::| DOSSIER
Më shumë
::| KËNDI I SHKRIMTARIT
Më shumë
::| HOLLYWOOD
Më shumë
::| AFORIZMA
Më shumë
::| GOSSIPE
Më shumë
::| SPORT
Më shumë
 
  
Gjithë lajmet
 
MUSTAFA - DYERT E EVROPËS TË HAPEN SA MË SHPEJT, SEPSE ËSHTË RREZIK QË NJERËZIT T'IA MËSYJNË LINDJES

E Djelë, 02.22.2015, 11:12am

LOJA E FJALËVE NË FACEBOOK
Nga SINAN KËRPAÇI

E Djelë, 02.22.2015, 11:06am
E vendosëm që do dashurohemi feisbukjania ime
me mënyrën tonë më të veçantë:
me “dashuri larg”,
me “tastierë”, me “çat”
PËRGJUMJE DHE ILUZIONE
Fragment romani nga THANI NAQO

E Djelë, 02.22.2015, 10:55am

FAHREDIN SPAHIJA PO MERR PJESË NË KONKURSIN E MADH TË LENS KULTURË

E Djelë, 02.22.2015, 10:42am

KUR AKTORI BEKIM FEHMIU VIZITONTE SHPELLËN NË HIMARË - KU U NDESH ODISEU ME CIKLOPIN

E Djelë, 02.22.2015, 10:33am

FLETORJA E VJETËR...
Tregim nga PËRPARIM HYSI

E Djelë, 02.22.2015, 10:26am

JA ÇFARË PUNE BËNIN KËTA PRESIDENTË TË SHBA MË PARË

E Djelë, 02.22.2015, 10:18am

GËZIM MYSHKETA - NE JEMI ARTISTË TË DHËNË ME HUA JASHTË SHQIPËRISË

E Djelë, 02.22.2015, 10:11am

TI VJEN...
Nga SEJDI BERISHA

E Djelë, 02.22.2015, 10:01am
Ti vjen
Vjen e nuk më gjënë
Ikën
E në gjeth tisi më kërkon
MUSTAFA KRUJA - SI DOLI ENVER HOXHA NË KRYE TË REGJIMIT KOMUNIST

E Djelë, 02.22.2015, 09:41am

  » KURANI 320 VJEÇAR EKSPOZOHET NË NJË ANKAND NË STAMBOLL
  » KOSOVË - AMBASADORËT NË SHËRBIM TË POLITIKËSDiplomacia kosovare e mbërthyer në krizë dhe paaftësi, stafi diplomatik përbëhet kryesisht nga militantët partiakë
  » MYSLIMANËT E NORVEGJISË FORMOJNË MBUROJË NJERËZORE PËR HEBREJTË
  » PAPA FRANÇESKU APEL MAFIOZËVE - KTHEHUNI TE ZOTI
  » THE TELEGRAPH - KOSOVA, SHTETI PA SHPRESË!
  » LUMI QAN NË VETMIPoezi nga ZEF MULAJ
  » SHKUP - TË ZEMËRUAR NGA PËRGJIMET, QYTETARËT MBAJNË PROTESTË
  » ATLANTIDA - MES LEGJENDËS DHE REALES, NË NJË DRITË TË RE
  » TIRANË - TRANSPARENCA MBI TË DHËNAT EKONOMIKE NXJERR NË SHESH MONOPOLET
  » Zëri i Amerikës, TAHIRI - KEMI PARTNERITETIN AMERIKAN NË LUFTËN KUNDËR KRIMIT 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Tetor 2023  
D H M M E P S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
 
::| Hot News
KLIKONI NË WWW.VOAL.CH - ZËRIN E SHQIPTARËVE NË NJË DIZAJN TË RI - WWW.VOAL.CH  -  VOAL
80 TË RINJ AMERIKANË E MBAJTËN PARA KUVENDIT KONCERTIN ME KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
80 AMERIKANË KËNDOJNË SOT PARA KUVENDIT TË SHQIPËRISË KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
PROTESTA SOT NË SHKUP - TË DORËHIQET QEVERIA NË TËRËSI
NËNKRYETARI I PARLAMENTIT EVROPIAN KËRKON DORËHEQJEN E GRUEVSKIT
DEPARTAMENTI AMERIKAN I SHTETIT - NDJEKIM NGA AFËR SITUATËN NË MAQEDONI
MAQEDONIA NGRE TRIDHJETË AKUZA PËR TERRORIZËM
LUBOMIR FËRÇKOSKI - QEVERIA NË SHKUP PO NXIT TENSIONET NDËRETNIKEFërçkoski - Konflikti në Maqedoni s'ka të bëjë me “Shqipërinë e Madhe”
MANIFESTIM SPONTAN NË TIRANË 'KUMANOVË NUK JE VETËM'
MUSTAFA - 700 SHQIPTARË NGA MAQEDONIA JANË ZHVENDOSUR NË PRESHEVË

 
VOAL
[Shko lart]