E Shtunë, 09.30.2023, 07:32am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
LAJME NDËRKOMBËTARE
 
SHBA DO TA HEQIN KUBËN NGA LISTA E TERRORIZMIT

E Mërkurë, 04.15.2015, 09:59am

BISEDIMET PËR IRANIN DO TË RINISIN MË 21 PRILL

E Martë, 04.14.2015, 07:34pm

SHBA E KUNDËRSHTON VEPRIMIN E PUTINIT

E Martë, 04.14.2015, 07:30pm

TURQIA TËRHOQI AMBASADORIN NGA VATIKANI

E Hënë, 04.13.2015, 05:35pm

NEW YORK - DISA ORË DUHEN PËR TË NXJERRË NGA APARTAMENTI NJERIUN QË PESHON 317 KILOGRAMË

E Hënë, 04.13.2015, 08:56am

TAKIM HISTORIK - OBAMA DHE CASTRO - SY MË SY

E Djelë, 04.12.2015, 09:05am

OBAMA DHE CASTRO SHTRËNGUAN DUART

E Shtunë, 04.11.2015, 05:17pm

PRESIDENTI OBAMA I VENDOSUR TË TAKOHET ME KUBANËT NË PANAMA

E Premte, 04.10.2015, 02:44pm

SIRI - KRYHEN SULME TË REJA AJRORE KUNDËR IS-it

E Premte, 04.10.2015, 07:50am

GJEORGJIANËT PËRKUJTOJNË SHTYPJEN SOVJETIKE TË VITIT 1989

E Enjte, 04.09.2015, 05:31pm
  » DËSHMITARI QË FILMOI VRASJEN NË SHBA KA FRIKË PËR SIGURINË E TIJ
  » HAKERËT E IS-it SULMOJNË TRANSMETUESIN FRANCEZ
  » IRANI DËRGON ANIJE PRANË JEMENIT
  » NJË POLIC I BARDHË NË SHBA AKUZOHET SE VRAU NJË QYTETAR ME NGJYRË
  » CNN - HAKERAT RUSË DEPËRTOJNË NË SISTEMIN KOMPJUTERIK TË SHTËPISË SË BARDHË
  » PRESIDENTI TURK VIZITON IRANIN
  » PRESIDENTI OBAMA - NJOHJA E IZRAELIT NGA IRANI S'MUND TË JETË PJESË E MARRËVESHJES BËRTHAMORE Presidenti Obama tha se marrëveshja kornizë me Iranin, është “marrëveshje e mirë” e arritur nëpërmjet “diplomacisë së rreptë e par
  » PRESIDENTI OBAMA - ME ALEATËT DO TA DISKUTOJMË ROLIN DESTABILIZUES TË IRANIT
  » PAPA FRANÇESKU LUTET PËR TË KRISHTERËT
  » PRESIDENTI OBAMA - MARRËVESHJA BËRTHAMORE ME IRANIN, NJË MUNDËSI JETËSORE Presidenti amerikan beson se marrëveshja bërthamore me Iranin është një mundësi për paqe në Lindjen e Mesme 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shtator 2023  
D H M M E P S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
 
::| Hot News
PRESIDENTI OBAMA NISI TURIN NË EUROPË - "SHBA DHE EVROPA TË BASHKUAR NË MBROJTJE TË UKRAINËS, PUTINI DUHET T'I KUPTOJË PASOJAT E VEPRIMEVE TË TIJ"
UNICEF: 300 fëmijë kanë humbur jetën në Rripin e Gazës

 
VOAL
[Shko lart]