E Martë, 10.03.2023, 05:04am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
LAJME NDËRKOMBËTARE
 
KENIA NË ZI - NDERON 148 VIKTIMAT

E Hënë, 04.06.2015, 08:46am

PAPA FRANÇESKU - KURANI ËSHTË LIBËR I PAQES DHE ISLAMI ËSHTË FE PAQËSORE

E Hënë, 04.06.2015, 07:26am

NJË MYSLIMAN PO NDËRTON KARRIGEN E PAPËS

E Djelë, 04.05.2015, 04:54pm

MESAZHI I PASHKËVE - DASHURIA MUNDI URREJTJEN, JETA E MUNDI VDEKJEN, DRITA E DËBOI ERRËSIRËN!

E Djelë, 04.05.2015, 04:38pm

ERDOGANI NUK E ANULON VIZITËN NË IRAN

E Djelë, 04.05.2015, 03:14pm

ZËRI I AMERIKËS - SHTËPIA E BARDHË DHE MARRËVESHJA ME IRANIN

E Premte, 04.03.2015, 05:42pm

UDHËHEQËSI IRANIAN I LUTJEVE TË SË PREMTES PËRSHËNDET MARRËVESHJEN

E Premte, 04.03.2015, 03:57pm

PAPA - MESHTARËT TË KËRKOJNË HIRIN, TË JENË 'TË LODHUR E TË KËPUTUR'

E Premte, 04.03.2015, 08:58am

'DASHURIA E JEZUSIT NUK KA KUFI' - KËSHTU IU THOTË PAPA TË BURGOSURVE TË REBBIBIAS

E Premte, 04.03.2015, 08:33am

TURQIA ARRESTOI NËNTË BRITANIKË

E Enjte, 04.02.2015, 09:05am

  » SHESHEL DJEG FLAMURIN KROAT - PËRPLAS KROACINË ME SERBINË
  » DAÇIÇ E DËNOI VENDIMIN E HAGËS PËR SHESHELIN
  » BEOGRADI ENDE PA QËNDRIM NDAJ RASTIT TË SHESHELIT
  » JEPET URDHËR PËR RIKTHIMIN E SHESHELIT NË HAGËVojslav Shesheli e “tradhtoi besimin e gjykatës” dhe “kërcënoi njerëz që bashkëpunojnë me Prokurorinë"
  » INTERVISTOHEN DËSHMITARËT E SULMIT NDAJ NSA-së
  » ZGJEDHJET LOKALE NË FRANCË - FITORE E KONSERVATORËVE TË ISH PRESIDENTIT SARKOZY
  » LIDERËT ARABË VENDOSIN TË KRIJOJNË USHTRI TË PËRBASHKËT
  » KERRY ANULON KTHIMIN NË SHBA - DO T'I FINALIZOJË BISEDIMET ME IRANIN
  » GERMANWINGS - SPITALI I PËRGËNJESHTRON RAPORTET PËR DEPRESION TË LUBITZIT
  » POLONIA AKUZON DY RUSË PËR RRËZIMIN E AEROPLANIT NË VITIN 2010 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Tetor 2023  
D H M M E P S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
 
::| Hot News
PRESIDENTI OBAMA NISI TURIN NË EUROPË - "SHBA DHE EVROPA TË BASHKUAR NË MBROJTJE TË UKRAINËS, PUTINI DUHET T'I KUPTOJË PASOJAT E VEPRIMEVE TË TIJ"
UNICEF: 300 fëmijë kanë humbur jetën në Rripin e Gazës

 
VOAL
[Shko lart]