E Shtunë, 09.30.2023, 07:06am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
LAJME NDËRKOMBËTARE
 
NJË PILOT I VETËM NË KABINË - TRAGJEDIA E GERMANWINGS

E Enjte, 03.26.2015, 01:09pm

NË AEROPLANIN E RRËZUAR ISHIN 150 VETË

E Martë, 03.24.2015, 04:09pm

NETANYAHU I KËRKOI FALJE MINORITETIT ARAB

E Martë, 03.24.2015, 09:30am

DEKLARATA E JAVËS QË SHKOI: PAPA NË SCAMPIA - KORRUPSIONI NA QELB, 'JO' SHFRYTËZIMIT TË PUNËTORËVE

E Hënë, 03.23.2015, 09:55am

OBAMA IA KUJTON NETANYAHUT - SHBA ËSHTË E PËRKUSHTUAR PËR ZGJIDHJEN ME DY SHTETE

E Djelë, 03.22.2015, 10:59am

SHBA PYET NETANYAHUN - CILA ËSHTË POLITIKA E VËRTETË E IZRAELIT?

E Djelë, 03.22.2015, 10:32am

PRESIDENTI IRANIAN SHPREH BESIM PËR ARRITJEN E MARRËVESHJES ATOMIKE

E Shtunë, 03.21.2015, 05:04pm

PRESIDENTI OBAMA KËRKON PËRPARIM NË BISEDIMET BËRTHAMORE ME IRANIN  Presidenti amerikan tha se të dyja kombet e kanë një mundësi historike që të zgjidhin këtë çështje në rrugë paqësore
E Premte, 03.20.2015, 03:45pm

PRESIDENTI OBAMA URON VITIN E RI IRANIAN

E Premte, 03.20.2015, 07:59am

HERZOG I THOTË JO KOALICIONIT ME NETANYAHUN
E Enjte, 03.19.2015, 06:49pm

HERZOG I THOTË JO KOALICIONIT ME NETANYAHUN

E Enjte, 03.19.2015, 06:49pm

  » SHBA VAZHDON PËRKRAHJEN NDAJ KRIJIMIT TË SHTETIT PALESTINEZPresidenti Obama ende nuk e ka uruar Netanyahun për fitoren në zgjedhje
  » AMERIKANËT SHKATËRROJNË NJË DRON TË SHTETIT ISLAMIK
  » VUK DRASHKOVIÇI - PËR 3 VJET NË SARAJEVË VRAMË 12 MIJË CIVILË, 2 MIJË ISHIN FËMIJËDrashkoviçi - Oferta e Rambujesë ishte e mirë, por Millosheviçi nuk e pranoi
  » NETANYAHU FITON ZGJEDHJET - MERR MANDATIN E KATËRT
  » IZRAELI MBAN ZGJEDHJET KOMBËTARE
  » MOSKA KEQTRAJTON GAZETARËT NË KRIMENË E ANEKSUAR
  » BE NUK E NJEH ANEKSIMIN E KRIMESË
  » PAPA FRANÇESKU - DY VJET NË KRYE TË VATIKANITMe rastin e vitit të dytë Papa shpalli 'Vitin e Jashtëzakonshëm të Shenjtë të Mëshirës'
  » PARLAMENTI EVROPIAN - REZOLUTË PËR HETIM NDËRKOMBËTAR TË NEMTSOVIT
  » SPEKULLIME PËR SHËNDETIN E PUTINIT 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shtator 2023  
D H M M E P S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
 
::| Hot News
PRESIDENTI OBAMA NISI TURIN NË EUROPË - "SHBA DHE EVROPA TË BASHKUAR NË MBROJTJE TË UKRAINËS, PUTINI DUHET T'I KUPTOJË PASOJAT E VEPRIMEVE TË TIJ"
UNICEF: 300 fëmijë kanë humbur jetën në Rripin e Gazës

 
VOAL
[Shko lart]