E Enjte, 10.05.2023, 02:35am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
::| LAJMI I FUNDIT
Më shumë
::| OPINONE-EDITORIALE
Më shumë
::| ZVICRA
Më shumë
::| INTERVISTË-PRESS
Më shumë
::| SHQIPTARËT
Më shumë
::| LAJME NDËRKOMBËTARE
Më shumë
::| POLITIKË
Më shumë
::| DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
Më shumë
::| PERSONAZH
Më shumë
::| ART KULTURË
Më shumë
::| DOSSIER
Më shumë
::| KËNDI I SHKRIMTARIT
Më shumë
::| HOLLYWOOD
Më shumë
::| AFORIZMA
Më shumë
::| GOSSIPE
Më shumë
::| SPORT
Më shumë
 
  
Gjithë lajmet
 
TRI SULME NË KANADA, PËRFSHIRË PARLAMENTIN - VAZHDON KËRKIMI I TERRORISTËVE

E Mërkurë, 10.22.2014, 07:23pm

KOSOVA U PRANUA NË KOMITETIN OLIMPIK NDËRKOMBËTAR

E Mërkurë, 10.22.2014, 07:19pm

ROCHE TOWER NË BAZEL ME 50 KATE - DO TË JETË NDËRTESA MË E LARTË E ZVICRËS

E Mërkurë, 10.22.2014, 05:47pm

Voal-online.ch - Gjiganti farmaceutik Roche do të investojë tre miliardë franga në 10 vitet e ardhshme në

RIBASHKIMI I SHQIPTARËVE - PREVENTIV DHE AKT I DOMOSDOSHËM I QETËSIMIT NË BALLKAN DHE EVROPË!
Nga ASLLAN DIBRANI

E Mërkurë, 10.22.2014, 05:28pm
Raportet politike gjithmonë kanë qenë të ngrira me Serbinë dhe me popujt grabitqar fqinje që as edhe një shtet

KANADA - NJË PERSON QËLLON USHTARIN TEK MEMORIALI I LUFTËS, I ARMATOSUR HYN NË PARLAMENT, LARGOHET KRYEMINISTRI

E Mërkurë, 10.22.2014, 05:23pm

HOXHAJ DEKLAROHET PARA NISJES PËR NË BEOGRAD - VIZITË NË KUADRIN E DIALOGUT

E Mërkurë, 10.22.2014, 05:08pm

SOKOL BALLA - BATON HAXHIU SPIUNOI TEK SERBËT PËR OLSI RAMËN

E Mërkurë, 10.22.2014, 03:50pm

NJË FILM I RI MBI INTEGRITETIN E MEDIAS

E Mërkurë, 10.22.2014, 03:38pm

THAÇI - ENVERI DHE FADILI SHKOJNË NË BEOGRAD

E Mërkurë, 10.22.2014, 02:01pm

TRAFIKANTI MALAZEZ I DROGËS FSHIHEJ NË KOSOVË

E Mërkurë, 10.22.2014, 01:57pm

  » VDES BEN BRADLEE - ISH REDAKTORI I WASHINGTON POST QË PËRMBYSI NIKSONIN
  » HARADINAJ I PËRGJIGJET PACKUT - KAM PËRKRAHJEN E 63 DEPUTETËVE
  » 10 FEMRAT MË JOSHËSE TË EKRANIT BOTËROR
  » NJË AKUAREL I HELIDON HALITIT NGA VALBONA DHE DY POEZI TE FASLLI HALITIT
  » OSCAR PISTORIUS DËNOHET ME PESË VITE BURG
  » PUTIN VAJTON VDEKJEN E MARGERIE
  » VDES NË AKSIDENT KREU I FIRMËS 'TOTAL', DE MARGERIE
  » NDAHET NGA JETA DIZENJATORI OSCAR DE LA RENTA
  » FEDERATA ZVICERANE HETON TAULANT XHAKËN PËR MESAZHE NACIONALISTE
  » UDHËHEQËS TË BASHKËSISË ISLAME TË KOSOVËS VIZITOJNË MANASTIRIN E DEÇANIT 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Tetor 2023  
D H M M E P S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
 
::| Hot News
KLIKONI NË WWW.VOAL.CH - ZËRIN E SHQIPTARËVE NË NJË DIZAJN TË RI - WWW.VOAL.CH  -  VOAL
80 TË RINJ AMERIKANË E MBAJTËN PARA KUVENDIT KONCERTIN ME KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
80 AMERIKANË KËNDOJNË SOT PARA KUVENDIT TË SHQIPËRISË KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
PROTESTA SOT NË SHKUP - TË DORËHIQET QEVERIA NË TËRËSI
NËNKRYETARI I PARLAMENTIT EVROPIAN KËRKON DORËHEQJEN E GRUEVSKIT
DEPARTAMENTI AMERIKAN I SHTETIT - NDJEKIM NGA AFËR SITUATËN NË MAQEDONI
MAQEDONIA NGRE TRIDHJETË AKUZA PËR TERRORIZËM
LUBOMIR FËRÇKOSKI - QEVERIA NË SHKUP PO NXIT TENSIONET NDËRETNIKEFërçkoski - Konflikti në Maqedoni s'ka të bëjë me “Shqipërinë e Madhe”
MANIFESTIM SPONTAN NË TIRANË 'KUMANOVË NUK JE VETËM'
MUSTAFA - 700 SHQIPTARË NGA MAQEDONIA JANË ZHVENDOSUR NË PRESHEVË

 
VOAL
[Shko lart]