VOAL - Online Zëri i Shqiptarëve

VUÇIÇ MË 27 MAJ IA KTHEN VIZITËN RAMËS

E Mërkurë, 05.13.2015, 06:35am (GMT1)Vizita e parë e një zyrtari të nivelit më të lartë serb në Shqipëri, Rama dhe Vuçiq në takimin e Beogradit para gati shtatë muajsh Vizita e parë e një zyrtari të nivelit më të lartë serb në Shqipëri, Rama dhe Vuçiq në takimin e Beogradit para gati shtatë muajsh.

Kryeministri serb, Aleksandar Vuçiq do të udhëtojë për në Tiranë më 27 maj në vizitë zyrtare Shqipërisë.

Lajmin për këtë e publikoi gazeta beogradase Danas, duke iu referuar burimeve nga kabineti i kryeministrit serb, por edhe kabineti i kryeministrit Edi Rama.
www.voal-online.ch


Copyright © 2005-2008 Nulled by [x-MoBiLe]. All rights reserved.