VOAL - Online Zëri i Shqiptarëve

BDI DEL SOT NGA QEVERIA - FUNDI I QEVERISË GRUEVSKI

E Mërkurë, 05.13.2015, 06:53am (GMT1)Burime jozyrtare të portalit "tetova1" bëjnë të ditur se sot (e mërkurë) edhe zyrtarisht BDI do të dalë nga Qeveria e Maqedonisë dhe me këtë Qeveria Gruevski i ka ditët e numëruara.

Vetë fakti që deri tani asnjë ministër i BDI-së nuk ka dhënë dorëheqje, lë të nënkuptohet se partia e Ali Ahmetit po përgatitet që të lëshojë Qeverinë Gruevski.
www.voal-online.ch


Copyright © 2005-2008 Nulled by [x-MoBiLe]. All rights reserved.