E Enjte, 10.05.2023, 04:44am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
::| LAJMI I FUNDIT
Më shumë
::| OPINONE-EDITORIALE
Më shumë
::| ZVICRA
Më shumë
::| INTERVISTË-PRESS
Më shumë
::| SHQIPTARËT
Më shumë
::| LAJME NDËRKOMBËTARE
Më shumë
::| POLITIKË
Më shumë
::| DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
Më shumë
::| PERSONAZH
Më shumë
::| ART KULTURË
Më shumë
::| DOSSIER
Më shumë
::| KËNDI I SHKRIMTARIT
Më shumë
::| HOLLYWOOD
Më shumë
::| AFORIZMA
Më shumë
::| GOSSIPE
Më shumë
::| SPORT
Më shumë
 
 



 
Gjithë lajmet
 
LAJIQI - PRONAT E SERBISË NË KOSOVË, NJË NGA TEMAT E RËNDËSISHME TË BISEDIMEVE NË BRUKSEL

E Shtunë, 01.24.2015, 11:46am

PATRIARKU ORTODOKS IRINEJ - SERBIA TË MOS HEQË DORË NGA KOSOVA EDHE ME KOSTON QË TË MOS HYJË KURRË NË BE

E Shtunë, 01.24.2015, 11:33am

BASHKIM SHEHU RRËFEN SEKRETIN E SUPERDEGËS SË SIGURIMIT NË TIRANË

E Shtunë, 01.24.2015, 11:03am

SHTETET E BASHKUARA, IZRAELI DHE IRANI

E Shtunë, 01.24.2015, 10:34am

'ZJARR DHE ZJARR' - NOVELË NGA SAZAN GOLIKU

E Shtunë, 01.24.2015, 10:29am

TMERRI I AUSHVICIT - 27 JANARI, DITA PËRKUJTIMORE E VIKTIMAVE TË REGJIMIT NAZIST

E Shtunë, 01.24.2015, 10:11am

SOT BËHEN 96 VJET NGA VDEKJA E ISMAIL QEMALIT

E Shtunë, 01.24.2015, 09:56am

A DO TË LINDË NË SHQIPËRI NJË TJETËR DIPLOMAT SI ISMAIL QEMALI?!
Studim nga VILHELME HAXHIRAJ

E Shtunë, 01.24.2015, 09:49am

ZVICRA LEHTËSON NATYRALIZIMIN E TË HUAJVE TË RINJ TË BREZIT TË TRETË

E Shtunë, 01.24.2015, 09:44am

MINISTRI I JASHTËM I ZVICRËS DIDIER BURKHALTER NGA DAVOSI - 'DUHET TË JEMI TË BASHKUAR'

E Shtunë, 01.24.2015, 09:39am

  » KUSH I TRADHTOI  KËTA BURRA ?Në 70 vjetorin e përmbytjes së Shqipnisë...Nga FRITZ RADOVANI
  » SEKRETARI I SHTETIT JOHN KERRY NË DAVOS - EKSTREMIZMI I DHUNSHËM NUK ËSHTË ISLAMIK
  » ENDRIT SADIKU 19 VJEÇ - KANDIDON PËR PARLAMENTIN E KANTONIT BASELLAND
  » 35% E ZVICERANËVE JANË ME PREJARDHJE TË HUAJ
  » SOT NË PRISHTINË PROTESTOHET PËR TREPÇËN DHE KUNDËR JABLLANOVIÇIT
  » FIGURA E NAZMI LUKAJT DO TË ZËRË VEND TË MERITUAR NË LETËRSINË DHE NË PUBLICISTIKËN SHQIPTARENga SKËNDER MULLIQI
  » NDËRROI JETË HEROI I KOMBIT KAPIDAN DED GJON MARKUNga Mr. sc. NUE OROSHI
  » SHUHET ME PENGUN E MADH NË ZEMËRShuhet Dedë Gjomarkaj(1921-2015) me pengun e madh në zemer të jetëve të këputura të familjarëve të tij që vepruan për atdheun e roberuar./Nga LEONORA LAÇI
  » EKONOMIA SHQIPTARE PËRBALLË ZHVLERËSIMIT TË EUROS
  » 99 VJET MË PARË U VRA ISA BOLETINI - ASHTU QË SHQIPËRIA DHE SHQIPTARËT TË JENË MIRËNga FRANK SHKRELI



 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Tetor 2023  
D H M M E P S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
 
::| Hot News
KLIKONI NË WWW.VOAL.CH - ZËRIN E SHQIPTARËVE NË NJË DIZAJN TË RI - WWW.VOAL.CH  -  VOAL
80 TË RINJ AMERIKANË E MBAJTËN PARA KUVENDIT KONCERTIN ME KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
80 AMERIKANË KËNDOJNË SOT PARA KUVENDIT TË SHQIPËRISË KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
PROTESTA SOT NË SHKUP - TË DORËHIQET QEVERIA NË TËRËSI
NËNKRYETARI I PARLAMENTIT EVROPIAN KËRKON DORËHEQJEN E GRUEVSKIT
DEPARTAMENTI AMERIKAN I SHTETIT - NDJEKIM NGA AFËR SITUATËN NË MAQEDONI
MAQEDONIA NGRE TRIDHJETË AKUZA PËR TERRORIZËM
LUBOMIR FËRÇKOSKI - QEVERIA NË SHKUP PO NXIT TENSIONET NDËRETNIKEFërçkoski - Konflikti në Maqedoni s'ka të bëjë me “Shqipërinë e Madhe”
MANIFESTIM SPONTAN NË TIRANË 'KUMANOVË NUK JE VETËM'
MUSTAFA - 700 SHQIPTARË NGA MAQEDONIA JANË ZHVENDOSUR NË PRESHEVË

 
VOAL
[Shko lart]