E Enjte, 10.05.2023, 04:36am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
::| LAJMI I FUNDIT
Më shumë
::| OPINONE-EDITORIALE
Më shumë
::| ZVICRA
Më shumë
::| INTERVISTË-PRESS
Më shumë
::| SHQIPTARËT
Më shumë
::| LAJME NDËRKOMBËTARE
Më shumë
::| POLITIKË
Më shumë
::| DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
Më shumë
::| PERSONAZH
Më shumë
::| ART KULTURË
Më shumë
::| DOSSIER
Më shumë
::| KËNDI I SHKRIMTARIT
Më shumë
::| HOLLYWOOD
Më shumë
::| AFORIZMA
Më shumë
::| GOSSIPE
Më shumë
::| SPORT
Më shumë
 
  
Gjithë lajmet
 
RADIO EVROPA E LIRË - PROTESTAT, JABLLANOVIQI DHE TREPÇA

E Shtunë, 01.31.2015, 11:31am

MNERA TË MERR SYNI ME I PA
Poezi nga SKËNDER BUÇPAPAJ

E Shtunë, 01.31.2015, 11:08am

MË LËR TË VDES
ADEM ZAPLLUZHA, poezi të zgjedhura nga libri 'Menatë vijnë lejlekët'

E Shtunë, 01.31.2015, 11:01am

PSE NJË QEVERI TEKNIKE PËR KOSOVËN
Nga KIM MEHMETI

E Shtunë, 01.31.2015, 10:34am

FJALA NË AKADEMINË PËRKUTIMORE PËR KADRI OSMANIN - MANI
SHPALOSJE KUJTIMESH PËR MIKUN TIM KADRI OSMANI - MANI
NGA IDRIZ ZEQIRAJ

E Shtunë, 01.31.2015, 10:22am


ZBRAZJA E KOSOVËS NGA TË RINJTË - MALLKIM PËR SHTETIN!
Nga FLORIM ZEQA

E Shtunë, 01.31.2015, 09:59am

RUSIA ZGJERON AKUZAT NDAJ PILOTES UKRAINASE

E Shtunë, 01.31.2015, 09:48am

GJENDET VAJZA E PRESIDENTIT PUTIN

E Shtunë, 01.31.2015, 09:44am

NJERI PA FAT NUK KA
VILHELME VRANA HAXHIRAJ, fragmenti VI i romanit 'Loja e mëkatit'

E Shtunë, 01.31.2015, 09:34am

JANAR 1945 FILLOI GJENOCIDI KOMUNIST KUNDER KLERIT KATOLIK SHQIPTAR
Në 70 vjetorin e përmbytjes së Shqipnisë...
Nga FRITZ RADOVANI

E Shtunë, 01.31.2015, 09:27am

  » GREQIA NDËRPRET BASHKËPUNIMIN ME TROJKËN
  » JA LËVIZJET E MAJORIT SHQIPTAR TË DROGËS NË 7 MUAJ DREJT ROMËS E MYNIHUT
  » Top Channel - IKJET MASIVE S'KANË TË NDALUR - QOFTË MALEVE APO ARAVE, KUDO, VETËM JO NË KOSOVË!
  » KËSHILLI I EVROPËS - DEPUTETËT E SHQIPËRISË PËR HERË TË TRETË MUNGOJNË NË DEBATIN PËR KOSOVËN
  » DASTID PALLASKA - DEKLARATA E JABLLANOVIÇIT ËSHTË RACISTE
  » ALBIN KURTI - KOSOVËN E SHIKOJ NË UNION ME SHQIPËRINË, PAS REFERENDUMIT
  » FOTOREPORTAZH - NË FRANCË SHUMË KOSOVARË JETOJNË NË STALLA KAFSHËSH E STACIONE TRENASH Rreth 70% e të rinjve janë të papunë, kurse 500 mijë qytetarë llogaritet se jetojnë me vetëm 1,72 euro në ditë
  » VEPRA 'BRIGJEVE TË DRINIT, MORAÇËS E LIMIT', VËLLIMI I PARËDy fjalë nga autori RAMIZ LUSHAJ
  » PËRUROHET LIBRI I SKËNDER HAKLAJT 'TROPOJA E MREKULLIVE SHPIRTËRORE'Nga Prof. MURAT GECAJ publicist e studiues-Tiranë
  » NJË LIBËR ME VLERA NJOHËSE E STUDIMORE (Skënder Haklaj, Tropoja e mrekullive shpirtnore - Studim -Tiranë, 2014, fq. 339)Nga Prof. ass. SHEFQET HOXHA 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Tetor 2023  
D H M M E P S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
 
::| Hot News
KLIKONI NË WWW.VOAL.CH - ZËRIN E SHQIPTARËVE NË NJË DIZAJN TË RI - WWW.VOAL.CH  -  VOAL
80 TË RINJ AMERIKANË E MBAJTËN PARA KUVENDIT KONCERTIN ME KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
80 AMERIKANË KËNDOJNË SOT PARA KUVENDIT TË SHQIPËRISË KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
PROTESTA SOT NË SHKUP - TË DORËHIQET QEVERIA NË TËRËSI
NËNKRYETARI I PARLAMENTIT EVROPIAN KËRKON DORËHEQJEN E GRUEVSKIT
DEPARTAMENTI AMERIKAN I SHTETIT - NDJEKIM NGA AFËR SITUATËN NË MAQEDONI
MAQEDONIA NGRE TRIDHJETË AKUZA PËR TERRORIZËM
LUBOMIR FËRÇKOSKI - QEVERIA NË SHKUP PO NXIT TENSIONET NDËRETNIKEFërçkoski - Konflikti në Maqedoni s'ka të bëjë me “Shqipërinë e Madhe”
MANIFESTIM SPONTAN NË TIRANË 'KUMANOVË NUK JE VETËM'
MUSTAFA - 700 SHQIPTARË NGA MAQEDONIA JANË ZHVENDOSUR NË PRESHEVË

 
VOAL
[Shko lart]