VOAL - Online Zëri i Shqiptarëve

JUVENTUS DHE BARCELONA NË FINALEN EVROPIANE

E Enjte, 05.14.2015, 08:32am (GMT1)Juventus - Real Madrid


VOAL - MADRID - Juventusi do të takohet me Barcelonën në finalen e Ligës së Kampionëve.

Ekipi italian, me barazim 1:1 ndaj Real Madridit, por me fitoren 2:1 në gjysmëfinalen e parë, ka arritur të dalë në finale.

Kjo është hera e parë që Juventusi arrin finalen qysh në vitin 2003.

Ndeshja për vendin e parë do të luhet në Berlin më 6 qershor.

www.voal-online.ch


Copyright © 2005-2008 Nulled by [x-MoBiLe]. All rights reserved.