VOAL - Online Zëri i Shqiptarëve

XHERDAN SHAQIRI NË REKLAMEN E RE TË VOLKSWAGENIT

E Hënë, 05.04.2015, 10:47am (GMT1)


Mesfushori i Interit dhe Përfaqësueses së Zvicrës, Xherdan Shaqiri është ndër protagonistët e reklamës së re të Volkswagen.

Lojtari nga Zhegra në këtë video paraqitet bashkë me Yann Sommer e Ricardo Rodriguez.

Futbollistët reklamojnë Passat Variantin e ri.

WWW.VOAL-ONLINE.CH


Copyright © 2005-2008 Nulled by [x-MoBiLe]. All rights reserved.