E Hënë, 12.11.2023, 12:27pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
::| LAJMI I FUNDIT
Më shumë
::| OPINONE-EDITORIALE
Më shumë
::| ZVICRA
Më shumë
::| INTERVISTË-PRESS
Më shumë
::| SHQIPTARËT
Më shumë
::| LAJME NDËRKOMBËTARE
Më shumë
::| POLITIKË
Më shumë
::| DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
Më shumë
::| PERSONAZH
Më shumë
::| ART KULTURË
Më shumë
::| DOSSIER
Më shumë
::| KËNDI I SHKRIMTARIT
Më shumë
::| HOLLYWOOD
Më shumë
::| AFORIZMA
Më shumë
::| GOSSIPE
Më shumë
::| SPORT
Më shumë
 
  
Gjithë lajmet
 
KUSH ËSHTË KOLINDA GRABAR KITAROVIC - PRESIDENTJA E PARË GRUA E KROACISË

E Hënë, 01.12.2015, 08:31am

KROACI - ZGJIDHET FEMRA E PARË PRESIDENTE
Kolinda Grabar-Kitaroviq fiton me epërsi të vogël ndaj presidentit Ivo Josipoviq

E Hënë, 01.12.2015, 08:09am

MARSHIMI I UNITETIT - MILIONA NJERËZ TË BASHKUAR NË PARIS

E Djelë, 01.11.2015, 07:29pm
Miliona njerëz dhe 40 liderë botërorë kanë marrë pjesë në marshim në Paris, për të nderuar viktimat e sulmeve terroriste në këtë qytet.

Marshimi i Unitetit është udhëhequr nga lideri francez dhe homologë të tij, të shoqëruar nga të afërmit e 17 viktimave
MARSHIMI I UNITETIT NË PARIS - Fotogaleri

E Djelë, 01.11.2015, 07:13pm


KOSOVË, DASHURIA IME E PARË
Lexim i 38 veprave letrare dhe shkencore të Prof. Dr. Sabile Keçmezi - Basha
Nga RRUSTEM GECI, Dortmund

E Djelë, 01.11.2015, 07:07pm

MARSHIMI NË PARIS - RAMA ME KRERËT FETARË SHQIPTARË“Shqipëria e vëllazërisë fetare është e vendosur të mbajë lart flamurin e lirive, e të drejtave, dhe barazisë” - deklaroi ai gjatë homazheve në selinë e Charlie Hebdo
E Djelë, 01.11.2015, 06:55pm

SHQIPËRI - ARTISTËT DËNUAN SULMIN NDAJ SHTYPIT NË PARIS

E Djelë, 01.11.2015, 06:51pm

FEDERER BËN PRAPË HISTORI - SUKSESI I NJËMIJTË I KARRIERËS

E Djelë, 01.11.2015, 06:38pm

Voal-online.ch - Roger Federer (ATP 2) e fitoi turneun në Brisbane duke mundur në finale Milos Raonicin
SHPIFËSIT E MINISTRISË SË KULTURËS - GËNJYEN PA KUFI
Nga GANI MEHMETAJ

E Djelë, 01.11.2015, 06:30pm
Para dy vjetësh zyrtarët e Ministrisë së Kulturës, bënë kallëzim penal kundër meje për të mbuluar turpet e


PARISI KRYEQYTETI I BOTËS MILIONA NË SHESH (Updated)

E Djelë, 01.11.2015, 03:36pm

'Jam polic, jam hebre, jam mysliman, jam i krishterë, jam ateist, jam qytetar i botës, jam Charlie". ky është slogani i Sheshit të Republikës. Presidenti i Francës hollandë i tha kabinetit të tij se sot parisi është kryeqyteti i botës.

  » LE FIGARO BOTON VIZATIMET MË TË NDJERA QË JANË BOTUAR KËTO DITË NË KUJTIM TË CHARLIE HEBDO
  » NDËRRON JETË ANITA EKBERG - MUZA E FELLINIT -  E PAHARRUESHME NË SKENËN ME MASTROIANINProtagonistja e "Dolce vita" të Fellinit u shua në moshën 83 vjeçare në një spital të Romës
  » Deutsche Welle - SHËRBIMET SEKRETE PARALAJMËROJNË PËR NJË VALË SULMESH NË MBARË EVROPËN
  » PIRRO PRIFTI, NJERIU I ÇMENDUR NË KOHËN E DUHUROpinion nga AUREL DASARETI, USA, ekspert i shkencave ushtarake-psikologjike (dasaretiaurel@yahoo.com.au)
  » REAGIM I KADARESË PAS SULMIT TERRORIST TË CHARLIE HEBDO - SHQIPTARËT JANË EVROPIANË, HISTORIKISHT E RRËNJËSISHT
  » Deutsche Welle - FRANCA, FEJA ISLAME E POLEMIKA MIDIS REPUBLIKËS DHE FESË
  » PROBLEMI NUK QËNDRON TEK BESIMINga FELIX STEINER, Dewtsche Welle
  » RITA ORA - JAM ME KULTURË ISLAME, MYSLIMANËT NUK JANË TERRORISTË
  » 'Kurir' - SERBI BOZHIDAR DELIÇ, KËSHILLTAR I KRYEMINISTRIT RAMA
  » DORUNTINA MALOKU - VRASJA E BABAIT TIM NDODHI NË SYTË E DHJETËRA DËSHMITARËVE, ATA VAZHDOJNË TË HESHTIN, FAJIN E KA SHTETI 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Dhjetor 2023  
D H M M E P S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 
::| Hot News
KLIKONI NË WWW.VOAL.CH - ZËRIN E SHQIPTARËVE NË NJË DIZAJN TË RI - WWW.VOAL.CH  -  VOAL
80 TË RINJ AMERIKANË E MBAJTËN PARA KUVENDIT KONCERTIN ME KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
80 AMERIKANË KËNDOJNË SOT PARA KUVENDIT TË SHQIPËRISË KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
PROTESTA SOT NË SHKUP - TË DORËHIQET QEVERIA NË TËRËSI
NËNKRYETARI I PARLAMENTIT EVROPIAN KËRKON DORËHEQJEN E GRUEVSKIT
DEPARTAMENTI AMERIKAN I SHTETIT - NDJEKIM NGA AFËR SITUATËN NË MAQEDONI
MAQEDONIA NGRE TRIDHJETË AKUZA PËR TERRORIZËM
LUBOMIR FËRÇKOSKI - QEVERIA NË SHKUP PO NXIT TENSIONET NDËRETNIKEFërçkoski - Konflikti në Maqedoni s'ka të bëjë me “Shqipërinë e Madhe”
MANIFESTIM SPONTAN NË TIRANË 'KUMANOVË NUK JE VETËM'
MUSTAFA - 700 SHQIPTARË NGA MAQEDONIA JANË ZHVENDOSUR NË PRESHEVË

 
VOAL
[Shko lart]