E Hënë, 12.11.2023, 01:48pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
::| LAJMI I FUNDIT
Më shumë
::| OPINONE-EDITORIALE
Më shumë
::| ZVICRA
Më shumë
::| INTERVISTË-PRESS
Më shumë
::| SHQIPTARËT
Më shumë
::| LAJME NDËRKOMBËTARE
Më shumë
::| POLITIKË
Më shumë
::| DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
Më shumë
::| PERSONAZH
Më shumë
::| ART KULTURË
Më shumë
::| DOSSIER
Më shumë
::| KËNDI I SHKRIMTARIT
Më shumë
::| HOLLYWOOD
Më shumë
::| AFORIZMA
Më shumë
::| GOSSIPE
Më shumë
::| SPORT
Më shumë
 
  
Gjithë lajmet
 
SOT MARSHI REPUBLIKAN I PAQES NË PARIS - KUNDËR TERRORIZMIT - 45 LIDERË BOTËRORË MARRIN PJESË

E Djelë, 01.11.2015, 10:06am
VOAL – Një Paris i blinduar është përgatitur për “Marshin Republikan” që do të nisë rreth orës 15:00. Ministri i Punëve të Brendshme të Francës Bernard Cazeneuve ka lajmëruar masa të jashtëzakonshme sigurie për të garantuar mbarëvajtjen e manifestacionit. “Janë rreth 3350 forca të sigurisë, nga policia dhe ushtria. Do të ketë edhe snajpera," ka shtuar Cazeneuve. Sot në Paris në Marshin Republikan, do të marrin pjesë shumë liderë të Europës dhe botës
SHOVINISTI SERB JABLLANOVIQ PËR DEKLARATË FYESE KARSHI SHQIPTARËVE ISHTE DASHUR TË DËBOHET NGA KOSOVA
Vështrim nga SKËNDER MULLIQI

E Djelë, 01.11.2015, 09:49am

Zëri i Amerikës, SKËNDER BRUÇAJ - KOMUNITETI MYSLIMAN NË SHQIPËRI DËNON ME FORCË SULMIN NË PARIS (Intervistë)
Bruçaj - Asnjë vrasje nuk mund të bazohet në fenë islame

E Djelë, 01.11.2015, 09:41am

Zëri i Amerikës, NAIM TËRNAVA - SULMI NË PARIS S'KA LIDHJE ME BESIMIN (Intervistë)

E Djelë, 01.11.2015, 09:34am

TENSIONE NË LDK - PËRPLASEN VJOSA OSMANI E SADRI FERATI!

E Djelë, 01.11.2015, 09:23am

FËMIJËRIA NËPËR VARGJET E MIA
Nga PËRPARIM HYSI

E Djelë, 01.11.2015, 09:09am

30 SHPREHJE LATINE TË SHPJEGUARA - NGA AD HOC, CASUS BELI, BONA FIDE

E Djelë, 01.11.2015, 09:03am

16 VITE PA ENVER MALOKUN – TË MADHIN E GAZETARISË DHE PUBLICISTIKËS SHQIPTARE
Nga XHEVAT REXHAJ

E Djelë, 01.11.2015, 08:51am
POETJA DHE OQEANI
Poezi nga NOVRUZ SHEHU

E Shtunë, 01.10.2015, 09:27pm

FATOS LUBONJA - JO LUFTË ME ISLAMIN, NE VRASËSIT I KEMI NË PARLAMENT, KY ËSHTË RREZIK Në Shqipëri e Kosovë siguria e fjala e lirë janë të kërcënuara jo nga islamikët, po nga dy kasta në pushtet që kanë ndërtuar shtetin e mafies&
E Shtunë, 01.10.2015, 09:18pm

  » HAMASI E DËNON SULMIN NË PARIS
  » ANGELA MERKEL - KA DALLIM MIDIS ISLAMIT DHE ISLAMISTËVE
  » PËRFUNDON E QETË PROTESTA E VETËVENDOSJES
  » DRESDEN - PROTESTA MASIVE KUNDËR RACIZMIT
  » ÇEKËT - FUSHATË ME QEBAPË NË MBROJTJE TË KOMUNITETIT MYSLIMANNga COLIN O'CONNOR
  » KËRKOHET BASHKËPUNËTORJA E TERRORIT NË FRANCË
  » KRERËT E BASHKËSIVE MYSLIMANE NË SHQIPËRI, KOSOVË, MAQEDONI, MAL TË ZI E BOSNJË DËNOJNË ASHPËR SULMIN NË 'CHARLIE HEBDO'
  » TË JESH A TË MOS JESH CHARLIE HEBDONga SKËNDER BUÇPAPAJ
  » BABAI SHTRIU KRAHUNNga SINAN KËRPAÇI
  » ZGJEDHJAPoezi nga QAZIM SHEHU 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Dhjetor 2023  
D H M M E P S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 
::| Hot News
KLIKONI NË WWW.VOAL.CH - ZËRIN E SHQIPTARËVE NË NJË DIZAJN TË RI - WWW.VOAL.CH  -  VOAL
80 TË RINJ AMERIKANË E MBAJTËN PARA KUVENDIT KONCERTIN ME KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
80 AMERIKANË KËNDOJNË SOT PARA KUVENDIT TË SHQIPËRISË KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
PROTESTA SOT NË SHKUP - TË DORËHIQET QEVERIA NË TËRËSI
NËNKRYETARI I PARLAMENTIT EVROPIAN KËRKON DORËHEQJEN E GRUEVSKIT
DEPARTAMENTI AMERIKAN I SHTETIT - NDJEKIM NGA AFËR SITUATËN NË MAQEDONI
MAQEDONIA NGRE TRIDHJETË AKUZA PËR TERRORIZËM
LUBOMIR FËRÇKOSKI - QEVERIA NË SHKUP PO NXIT TENSIONET NDËRETNIKEFërçkoski - Konflikti në Maqedoni s'ka të bëjë me “Shqipërinë e Madhe”
MANIFESTIM SPONTAN NË TIRANË 'KUMANOVË NUK JE VETËM'
MUSTAFA - 700 SHQIPTARË NGA MAQEDONIA JANË ZHVENDOSUR NË PRESHEVË

 
VOAL
[Shko lart]