E Djelë, 12.10.2023, 08:45pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
::| LAJMI I FUNDIT
Më shumë
::| OPINONE-EDITORIALE
Më shumë
::| ZVICRA
Më shumë
::| INTERVISTË-PRESS
Më shumë
::| SHQIPTARËT
Më shumë
::| LAJME NDËRKOMBËTARE
Më shumë
::| POLITIKË
Më shumë
::| DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
Më shumë
::| PERSONAZH
Më shumë
::| ART KULTURË
Më shumë
::| DOSSIER
Më shumë
::| KËNDI I SHKRIMTARIT
Më shumë
::| HOLLYWOOD
Më shumë
::| AFORIZMA
Më shumë
::| GOSSIPE
Më shumë
::| SPORT
Më shumë
 
  
Gjithë lajmet
 
KONTRAST JETE
Nga TAHIR BEZHANI

E Shtunë, 01.10.2015, 10:35am
Një pllumb i bardhë
Mbledh thërmia buke
Rrugëve të Nurnbergut
Pastaj fluturon i gëzuar
VESA
Poezi nga JUAN RAMON JIMENEZ
Përktheu: FASLLI HALITI

E Shtunë, 01.10.2015, 10:29am

JA SI I ETIKETOJNË ELEKTORATI I LDK-së KLANIN QË KA KAPUR KREUN E SAJ

E Shtunë, 01.10.2015, 10:24am

Voal-online.ch - PRISHTINË - Ja se si i etiketojnë elektorati i LDK-së në facebook klanin që ka kapur kreun
CHARLIE HEBDO NË ZVICËR - 'NUMRI I TË MBIJETUARVE' DO TË KETË SHPËRNDARJE TË GJERË NË KONFEDERATË

E Shtunë, 01.10.2015, 10:14am

Karikaturisti i karikaturuar, në nderim të Cabu (Jean Cabut, 13.1.1938-7.1.2015)
Voal-online.ch - BERNË - 'Numri i të mbijetuarve' i Charlie Hebdo do të shpërndahet anembanë Zvicrës. Me
URA TIRANË â€“ STAMBOLL DHE “TRAMPOLINI”..!!
Me rastin e vizitës së Davutoglu në Shkup...
Nga FRITZ RADOVANI

E Shtunë, 01.10.2015, 10:08am

HARRESA
Nga GRIGOR NOSI

E Shtunë, 01.10.2015, 10:01am

'CHARLIE HEBDO' DO TË BOTOHET ME 1 MILION KOPJE NË NUMRIN E ARDHSHËM

E Shtunë, 01.10.2015, 09:49am

Voal-online.ch - Charlie Hebdo do të botohet me 1 milion kopje në numrin e ardhshëm, ditën e mërkurë
MARSHI REPUBLIKAN TË DJELËN NË PARIS - TË GJITHË TË BASHKUAR - PRESIDENTI HOLLANDË BASHKË ME SHUMË LIDERË EUROPIANË, TË GJITHË BASHKË

E Shtunë, 01.10.2015, 09:43am

VOAL -Sipas Le Parisien - Presidenti Holland njoftoi të premten pjesëmarrjen e tij të djelën në marshin
STROBE TALBOT SHKRUAN SE VITI 2015 MUND TË SJELLË NDRYSHIMIN E KUFIJVE TË FEDERATËS RUSE - SHKAK MUND TË JETË NISJA E LUFTËS SË TRETË ÇEÇENE
E Shtunë, 01.10.2015, 09:36am

PENA ËSHTË MË E FORTË SE SHPATA
Nga ALISON GEE, BBC

E Shtunë, 01.10.2015, 09:31am

  » JA ÇFARË THANË TERRORISTËT E PARISIT PAK ORË PARA SE TË VRITESHIN
  » HOLLANDE - FRANCA IU BËRI BALLË SULMEVE TERRORISTE, POR ËSHTË ENDE E KËRCËNUAR
  » KA VDEKUR FIDEL KASTRO - TWITTER VARROS REVOLUCIONARIN KUBAN
  » MARK ZUCKERBERG, APPLE DHE GOOGLE IU PËRGJIGJEN SULMEVE NDAJ CHARLIE HEBDO Presidenti i Facebook dënon sulmin, ndërsa Google i dhuron £ 195000 revistës dhe Apple përhap flamurin Je Suis Charlie në uebsajtin frëngjisht
  » VJOSA OSMANI KËRKON DEMOKRATIZIM TË LDK-së, TË ZBATOHET PARIMI 1 ANËTAR, 1 VOTË
  » SOT PROTESTOHET NË GJAKOVË KUNDËR DEKLARATAVE TË JABLLANOVIQIT
  » Kosova Sot - SHTETI MBAN SEKRET TREGTINË E DËMSHME ME SERBINËDyshohet se po mbulohen e fshihen skandalet, aferat korruptive dhe krimi i organizuar
  » CHARLIE HEBDO E MBËSHTETI KOSOVËN DHE E SENSIBILIZOI OPINIONIN FRANKOFON PËR GENOCIDIN QË PO USHTROHEJ NË KOSOVË
  » VUÇIÇ NË KOSOVË MË 12-14 JANAR
  » SATIRISTË AMERIKANË KUNDËR TERRORIT NË PARIS 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Dhjetor 2023  
D H M M E P S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 
::| Hot News
KLIKONI NË WWW.VOAL.CH - ZËRIN E SHQIPTARËVE NË NJË DIZAJN TË RI - WWW.VOAL.CH  -  VOAL
80 TË RINJ AMERIKANË E MBAJTËN PARA KUVENDIT KONCERTIN ME KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
80 AMERIKANË KËNDOJNË SOT PARA KUVENDIT TË SHQIPËRISË KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
PROTESTA SOT NË SHKUP - TË DORËHIQET QEVERIA NË TËRËSI
NËNKRYETARI I PARLAMENTIT EVROPIAN KËRKON DORËHEQJEN E GRUEVSKIT
DEPARTAMENTI AMERIKAN I SHTETIT - NDJEKIM NGA AFËR SITUATËN NË MAQEDONI
MAQEDONIA NGRE TRIDHJETË AKUZA PËR TERRORIZËM
LUBOMIR FËRÇKOSKI - QEVERIA NË SHKUP PO NXIT TENSIONET NDËRETNIKEFërçkoski - Konflikti në Maqedoni s'ka të bëjë me “Shqipërinë e Madhe”
MANIFESTIM SPONTAN NË TIRANË 'KUMANOVË NUK JE VETËM'
MUSTAFA - 700 SHQIPTARË NGA MAQEDONIA JANË ZHVENDOSUR NË PRESHEVË

 
VOAL
[Shko lart]