E Djelë, 12.10.2023, 09:08pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
::| LAJMI I FUNDIT
Më shumë
::| OPINONE-EDITORIALE
Më shumë
::| ZVICRA
Më shumë
::| INTERVISTË-PRESS
Më shumë
::| SHQIPTARËT
Më shumë
::| LAJME NDËRKOMBËTARE
Më shumë
::| POLITIKË
Më shumë
::| DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
Më shumë
::| PERSONAZH
Më shumë
::| ART KULTURË
Më shumë
::| DOSSIER
Më shumë
::| KËNDI I SHKRIMTARIT
Më shumë
::| HOLLYWOOD
Më shumë
::| AFORIZMA
Më shumë
::| GOSSIPE
Më shumë
::| SPORT
Më shumë
 
  
Gjithë lajmet
 
SHTETI ISLAMIK PRETENDON SE KA VRARË NJË GAZETAR AMERIKAN

E Mërkurë, 08.20.2014, 06:31am

ARGJENTINË - TRE TË AFËRM TË PAPËS KANË HUMBUR JETËN

E Mërkurë, 08.20.2014, 06:25am

DIPLOMACIA E HUAJ POROSIT KOALICIONIN QEVERITAR - MOS I LËSHONI PÉ VV-së

E Mërkurë, 08.20.2014, 06:21am
PRISHTINE - Diplomatët e huaj, sidomos ata gjermanë, ia kanë bërë të qartë koalicionit LDK- AAK-NISMA se në asnjë mënyrë nuk guxojnë t’iu nënshtrohen kërkesave të Vetëvendosjes, aq më pak, që t’i lejojë lëvizjes së Albin Kurtit, t’iu prijë bisedimeve me Serbinë, raporton TV Rrokum.

Drejtimi i bisedimeve është njëra prej kërkesave që ka Lëvizja Vetëvendosje për t’iu bashkuar koalicionit
SHQIPËRI - DY MINATORË HUMBASIN JETËN

E Martë, 08.19.2014, 08:49pm

ZGJEDHJET NDIKUAN NË MOSZBATIMIN E MARRËVESHJEVE KOSOVË-SERBI

E Martë, 08.19.2014, 07:41pm

IMAM VEHBI ISMAILI -- PATRIOT, NJERI I FESË DHE DISHEPULL I TRADITËS SË TOLERANCËS FETARE NDËR SHQIPTARËT
Nga FRANK SHKRELI

E Martë, 08.19.2014, 07:32pm
Siç është njoftuar më heret, Papa Françesku do të vizitojë Shqipërinë të Dielën më 21 shtator. Gjatë kthimit


Histori Çfarë ka ndodhur më 19 gusht?
E Martë, 08.19.2014, 07:24pm

DEBBIE REYNOLDS NDEROHET ME ÇMIM PËR ARRITJET JETËSORE

E Martë, 08.19.2014, 11:33am

6 SHQIPTARË NË GARË PËR DEPUTETË TË SUEDISË

E Martë, 08.19.2014, 11:28am

AKTIVISTI I PS I PËRFSHIRË NË SKANDAL SEKSUAL SOT PARA GJYKATËS

E Martë, 08.19.2014, 11:23am

  » VJEDHJA E THESARIT, SHKOI 30 HERË NË GREQI, ÇOLLAKU - ISHA NË PROGRAM KUALIFIKIMI
  » VARKAT PREJ LETRENga RABINDRANAT TAGORE
  » FORBES - GISELE BUNDCHEN ËSHTË MODELJA MË E PAGUAR NË BOTË
  » PSE KOMBET SHKOJNË NË LUFTËNga PAUL KRUGMAN, New York Times
  » KOHË NDRYSHIMESH NË 'DOKUFEST'
  » SHKATËRROHEN NË MESDHE ARMËT KIMIKE SIRIANE - PRESIDENTI OBAMA E KONSIDERON NJË SUKSES
  » KONFERENCA PËR BALLKANIN, MERKEL - PARAQITEM VETËM ME RAMËN, REAGON SERBIA
  » GJYKIMI NDAJ IVANOVIQIT FILLON MË 26 GUSHT - NUK PËRFILLEN GARANCITË E SERBISË PËR TË
  » 'GJETHI' - SI U BË SHTËPIA E MJEKUT TË ZOGUT BAZË E SIGURIMIT
  » FJALIMI I KRYEMINISTRES SË AUSTRALISË PËR EMIGRANTËTNga FRITZ RADOVANI 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Dhjetor 2023  
D H M M E P S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 
::| Hot News
KLIKONI NË WWW.VOAL.CH - ZËRIN E SHQIPTARËVE NË NJË DIZAJN TË RI - WWW.VOAL.CH  -  VOAL
80 TË RINJ AMERIKANË E MBAJTËN PARA KUVENDIT KONCERTIN ME KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
80 AMERIKANË KËNDOJNË SOT PARA KUVENDIT TË SHQIPËRISË KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
PROTESTA SOT NË SHKUP - TË DORËHIQET QEVERIA NË TËRËSI
NËNKRYETARI I PARLAMENTIT EVROPIAN KËRKON DORËHEQJEN E GRUEVSKIT
DEPARTAMENTI AMERIKAN I SHTETIT - NDJEKIM NGA AFËR SITUATËN NË MAQEDONI
MAQEDONIA NGRE TRIDHJETË AKUZA PËR TERRORIZËM
LUBOMIR FËRÇKOSKI - QEVERIA NË SHKUP PO NXIT TENSIONET NDËRETNIKEFërçkoski - Konflikti në Maqedoni s'ka të bëjë me “Shqipërinë e Madhe”
MANIFESTIM SPONTAN NË TIRANË 'KUMANOVË NUK JE VETËM'
MUSTAFA - 700 SHQIPTARË NGA MAQEDONIA JANË ZHVENDOSUR NË PRESHEVË

 
VOAL
[Shko lart]