E Djelë, 12.10.2023, 09:28pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
::| LAJMI I FUNDIT
Më shumë
::| OPINONE-EDITORIALE
Më shumë
::| ZVICRA
Më shumë
::| INTERVISTË-PRESS
Më shumë
::| SHQIPTARËT
Më shumë
::| LAJME NDËRKOMBËTARE
Më shumë
::| POLITIKË
Më shumë
::| DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
Më shumë
::| PERSONAZH
Më shumë
::| ART KULTURË
Më shumë
::| DOSSIER
Më shumë
::| KËNDI I SHKRIMTARIT
Më shumë
::| HOLLYWOOD
Më shumë
::| AFORIZMA
Më shumë
::| GOSSIPE
Më shumë
::| SPORT
Më shumë
 
  
Gjithë lajmet
 
Histori - Çfarë ka ndodhur më 11 gusht?
E Hënë, 08.11.2014, 08:01pm

ISA MUSTAFA - KOSOVA S'KA DJEM PËR TË HUMBUR NË LUFTËRA TË PADOBISHME DHE TË DËMSHME

E Hënë, 08.11.2014, 06:13pm

BRAHO KËRKON DORËHEQJEN E KËSHILLIT MBIKQYRËS TË BANKËS SË SHQIPËRISË

E Hënë, 08.11.2014, 06:07pm

LIDERËT EVROPIANË I DËRGOJNË URIME ERDOGANIT
Kancelarja gjermane, Angela Merkel, i ka uruar “sukes, qëndrueshmëri dhe fuqi”

E Hënë, 08.11.2014, 06:02pm

KUKËSI SI TIRANA - E DREJTUAR NGA RINIA - PO FIRMOS SOT E NESËR PETICIONIN KUNDËR FULLANIT

E Hënë, 08.11.2014, 12:54pm

Voal-online.ch - Kuksi firmos peticionit kundër Hajn Fullanit; të rinj e të reja të qytetit të bukur verior dhe qytetar të të gjitha moshave kanë nisur të firmosin, njofton në Facebook shoqata Rinia në
ZIRKON DISHA - INTERES I MADH NGA QYTETARËT DHE NJERËZIT PUBLIKË PËR TË FIRMOSUR PETICIONI KUNDËR FULLANIT NË TIRANË E SHQIPËRI

E Hënë, 08.11.2014, 11:52am
Voal-online.ch - Në faqen e vet në facebook, Zirkon Disha njëri nga organizatorët kryesorë të peticionit kundër Fullanit bën me dije, se sot ka filluar rishtaz firmosja e peticionit nga qytetarët e Tiranës dhe Shqipërisë. Zirkon Disha shkruan në Faebook:
JAHJAGA E TAKOI PESËSHEN PERËNDIMORE - PËRPARËSI LUFTA KUNDËR TERRORIZMIT

E Hënë, 08.11.2014, 11:46am

ARRESTOHEN 40 VETA QË DYSHOHET SE LUFTUAN NË IRAK E SIRI

E Hënë, 08.11.2014, 10:30am

NËPËR GJYMTYRËT E MJEGULLAVE
Vëllim i ri poetik nga ADEM ZAPLLUZHA

E Hënë, 08.11.2014, 10:21am

BIRIT TË NOMADIT
Nga MAHMOUD DARWISH

E Hënë, 08.11.2014, 10:17am
Mbathi sandalet e tua
dhe udhëto në rërën
që asnjë skllav nuk e ka shkelur ndonjëherë.
Zgjoje shpirtin tënd
  » Histori - Çfarë ka ndodhur më 10 gusht?
  » ARGITA E DELTINA ZALLI - SHKENCË NË EMËR TË BINJAKËVE
  » TESTAMENTI I NJË SHKRIMTARI FANTASTIKO-SHKENCORNga NATASHA LAKO
  » VAZHDOJNË SULMET AMERIKANE NDAJ SHTETIT ISLAMIK
  » MILITANTËT E BRAKTISIN AL KAIDËN PËR SHTETIN ISLAMIK
  » ERDOGAN - FITUES I ZGJEDHJEVE PRESIDENCIALE NË TURQI
  » POETJA SHQIPTARO AMERIKANE RITA SALIU MORI 'MIRËNJOHJEN' NGA MINISTRIA E DIASPORËS
  » Ç'E DUAM PARTINË?Nga GETOAR MJEKU
  » VLORA DHE KOSOVANga RESHAT KRIPA
  » NGËRÇI POLITIK NË KOSOVË - MESAZH I KEQ PËR INVESTITORËT 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Dhjetor 2023  
D H M M E P S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 
::| Hot News
KLIKONI NË WWW.VOAL.CH - ZËRIN E SHQIPTARËVE NË NJË DIZAJN TË RI - WWW.VOAL.CH  -  VOAL
80 TË RINJ AMERIKANË E MBAJTËN PARA KUVENDIT KONCERTIN ME KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
80 AMERIKANË KËNDOJNË SOT PARA KUVENDIT TË SHQIPËRISË KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
PROTESTA SOT NË SHKUP - TË DORËHIQET QEVERIA NË TËRËSI
NËNKRYETARI I PARLAMENTIT EVROPIAN KËRKON DORËHEQJEN E GRUEVSKIT
DEPARTAMENTI AMERIKAN I SHTETIT - NDJEKIM NGA AFËR SITUATËN NË MAQEDONI
MAQEDONIA NGRE TRIDHJETË AKUZA PËR TERRORIZËM
LUBOMIR FËRÇKOSKI - QEVERIA NË SHKUP PO NXIT TENSIONET NDËRETNIKEFërçkoski - Konflikti në Maqedoni s'ka të bëjë me “Shqipërinë e Madhe”
MANIFESTIM SPONTAN NË TIRANË 'KUMANOVË NUK JE VETËM'
MUSTAFA - 700 SHQIPTARË NGA MAQEDONIA JANË ZHVENDOSUR NË PRESHEVË

 
VOAL
[Shko lart]