E Hënë, 12.11.2023, 01:54pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
::| LAJMI I FUNDIT
Më shumë
::| OPINONE-EDITORIALE
Më shumë
::| ZVICRA
Më shumë
::| INTERVISTË-PRESS
Më shumë
::| SHQIPTARËT
Më shumë
::| LAJME NDËRKOMBËTARE
Më shumë
::| POLITIKË
Më shumë
::| DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
Më shumë
::| PERSONAZH
Më shumë
::| ART KULTURË
Më shumë
::| DOSSIER
Më shumë
::| KËNDI I SHKRIMTARIT
Më shumë
::| HOLLYWOOD
Më shumë
::| AFORIZMA
Më shumë
::| GOSSIPE
Më shumë
::| SPORT
Më shumë
 
  
Gjithë lajmet
 
A DO TA PËRVETËSOJNË SERBËT PERANDORIN ILIRO-SHQIPTAR KONSTANDIN
Nga REXHEP SHAHU

E Djelë, 08.10.2014, 09:47am
Serbët kanë hedhë para të madhe që Hollivudi të bëjë një film madhështor për perandorin ilir-shqiptar

LAJM FOTOGALERI - MBRËMË TEK HOTEL VOLLGA NË DURRËS, QYTETARË TË SHUMTË FIRMOSIN PETICIONIN KUNDËR FULLANIT

E Djelë, 08.10.2014, 09:35am

FEDERER NË FINALE PËR TË 120-ën HERË
Sfida e sontme vlen për titullin e 80

E Djelë, 08.10.2014, 09:19am

Voal-online.ch - Roger Federer (ATP 3) ka mundur 6-3 6-4 Feliciano Lopez (25) në aktin e parafundit të
FULLANI KA PATUR INFRASTRUKTURË TA MBROJË INTEGRITETIN E BSH SI BËN FJALË EDHE KY INVESTIM I 26 TETOR 2012 – KU FLITET EDHE PËR BLERJEN E HOTEL DAJTIT
E Djelë, 08.10.2014, 09:05am

Qendra e Emisionit të Monedhës. Inagurohet godina moderne
DHIMBJA QË DEL NGA SHPIRTI
Vështrim për librin: ” Gurë të ngulun në Nokshiq” Autor: Shaban Bali Nokshiqi
Nga TAHIR BEZHANI

E Djelë, 08.10.2014, 08:56am

SHEZAI RROKAJ - POLITIKA MBRON NJERIUN E PARAVE
Kryetari i LSI për Tiranën reagon ndaj mbrojtjes që po i bëhet Fullanit

E Djelë, 08.10.2014, 08:50am

UNË JAM ZIRKON DISHA DHE ME NJË GRUSHT PROTESTUES​ISH KËRKOJMË SHKARKIMIN E FULLANIT NGA PARLAMENTI I SHQIPËRISË
Nga ZIRKON DISHA

E Djelë, 08.10.2014, 08:35am

VËZHGUESI - RILINDJA DEMOKRATIKE TALLET ME LUL BASHËN
Tek Rilindja Demokratike, organ i PD - kryetari i saj vjen pas liste

E Djelë, 08.10.2014, 08:12am


SHIKONI - BORDI I BANKËS I VENDOSIN VETES SUPER RROGA DHE KREDI ME 0'5%
Më poshtë edhe lista e pagave më të larta në Shqipëri

E Djelë, 08.10.2014, 08:05am
TIRANE - Heshtja e shumicës dërmuese të anëtarëve të “kupolës” drejtuese të Bankës qendrore, të përfshirë në skandalin e mega-vjedhjes së 7 milionë dollarëve, është e shpjegueshme, po të shohësh privilegjet financiare unikale që gëzojnë ata
DREJTUESIT E BANKËS SË SHQIPËRISË I DHANË VETES 2,6 MILIONË DOLLARË SHPËRBLIME BRENDA VITIT

E Djelë, 08.10.2014, 08:00am

  » ERMELINDA MEKSI - E THIRRA UNË KËSHILLIN MBIKQYRËS PËR TË SHKARKUAR FULLANIN
  » NUK DORËZOHEN QYTETARËT!Nga ZIRKO DISHA
  » PROKURORIA - BANKA E SHQIPËRISË NUK KISHTE KASAFORTË PËR ÇELËSAT E ARKAVE TË THESARITVjedhësi kishte - dhe i mbante në kasafortën e tij
  » KOSOVË - SHPËTOHEN TRE ARINJ TË VEGJËL
  » PAPËRGJEGJËSIA E PERSONELIT NË AEROPORTIN E SHKUPITPavarësia e Kosovës është suksesi më i madh kombëtarNga XHAFER LECI
  » KOSOVA NIS MUAJIN E TRETË PAS ZGJEDHJEVE - PA QEVERI TË RE
  » AH GJERËSI E PYLLIT TË PISHAVENga PABLO NERUDA
  » Histori - Çfarë ka ndodhur më 9 gusht?
  » PROTESTA KUNDËR DHUNËS NË GAZË
  » JOSIF LEVI - VENDIMI I IZRAELIT PËR TË MOS NJOHUR KOSOVËN LIDHET MË SHUMË ME KONFLIKTIN TONË PRIVAT 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Dhjetor 2023  
D H M M E P S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 
::| Hot News
KLIKONI NË WWW.VOAL.CH - ZËRIN E SHQIPTARËVE NË NJË DIZAJN TË RI - WWW.VOAL.CH  -  VOAL
80 TË RINJ AMERIKANË E MBAJTËN PARA KUVENDIT KONCERTIN ME KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
80 AMERIKANË KËNDOJNË SOT PARA KUVENDIT TË SHQIPËRISË KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
PROTESTA SOT NË SHKUP - TË DORËHIQET QEVERIA NË TËRËSI
NËNKRYETARI I PARLAMENTIT EVROPIAN KËRKON DORËHEQJEN E GRUEVSKIT
DEPARTAMENTI AMERIKAN I SHTETIT - NDJEKIM NGA AFËR SITUATËN NË MAQEDONI
MAQEDONIA NGRE TRIDHJETË AKUZA PËR TERRORIZËM
LUBOMIR FËRÇKOSKI - QEVERIA NË SHKUP PO NXIT TENSIONET NDËRETNIKEFërçkoski - Konflikti në Maqedoni s'ka të bëjë me “Shqipërinë e Madhe”
MANIFESTIM SPONTAN NË TIRANË 'KUMANOVË NUK JE VETËM'
MUSTAFA - 700 SHQIPTARË NGA MAQEDONIA JANË ZHVENDOSUR NË PRESHEVË

 
VOAL
[Shko lart]